Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 14

Dánia 1989. VII. Frigyes / IX. Keresztély ezüstözött fém emlékérem, fúrt lyukkal (47x36mm) T:2- ph., ü. Denmark 1989. Frederik VII / Christian IX silvered metal commemorative medal with drilled hole (47x36mm) C:VF edge error, ding
31171.

Dánia 1989. "VII. Frigyes / IX. Keresztély" ezüstözött fém emlékérem, fúrt lyukkal (47x36mm) T:2- ph., ü. Denmark 1989. "Frederik VII / Christian IX" silvered metal commemorative medal with drilled hole (47x36mm) C:VF edge error, ding

2 800 HUF
9,03
10,29
Franciaország ~1870. III. Napóleon a nyomorúságos - 80.000 fogoly / Vérszívó franciák szatirikus Br medál szalag nélkül (27mm) T:2 France ~1870. NAPOLEON III LE MISÉRABLE - 80000 PRISONNIERS / VAMPIRE FRANCAIS - 2 DEC - 1851 - 2 SEPT - 1870 Br satirical medal without ribbon (27mm) C:XF
31172.

Franciaország ~1870. "III. Napóleon a nyomorúságos - 80.000 fogoly / Vérszívó franciák" szatirikus Br medál szalag nélkül (27mm) T:2 France ~1870. "NAPOLEON III LE MISÉRABLE - 80000 PRISONNIERS / VAMPIRE FRANCAIS - 2 DEC - 1851 - 2 SEPT - 1870" Br satirical medal without ribbon (27mm) C:XF

1 600 HUF
5,16
Német Államok / Württemberg 1892. Arany Katonai Érdemérem aranyozott fém kitüntetés utánverete? + Weimari Köztársaság 1923. Des deutschen Volkes Leidensweg Br emlékérem (32mm) T:2 ph. German States / 1892. Gold Military Merit Medal gold plated metal decoration restrike? + Weimar Republic 1923. Des deutschen Volkes Leidensweg Br emlékérem (32mm) T:XF edge error
31173.

Német Államok / Württemberg 1892. "Arany Katonai Érdemérem" aranyozott fém kitüntetés utánverete? + Weimari Köztársaság 1923. "Des deutschen Volkes Leidensweg" Br emlékérem (32mm) T:2 ph. German States / 1892. "Gold Military Merit Medal" gold plated metal decoration restrike? + Weimar Republic 1923. "Des deutschen Volkes Leidensweg" Br emlékérem (32mm) T:XF edge error

800 HUF
2,58
13
Német Birodalom / Szászország 1897. Szász és Türingiai Kereskedelmi és Iparkiállítás Lipcse 1897 / Albert Szászország királya Br emlékérem, füllel, szalag nélkül (29mm) T:2 German Empire / Saxony 1897. Sächs. Thüring. Industrie u. Gewerbe Ausstellung Leipzig 1897 Br commemorative medallion with ear, without ribbon (29mm) C:XF
31174.

Német Birodalom / Szászország 1897. "Szász és Türingiai Kereskedelmi és Iparkiállítás Lipcse 1897 / Albert Szászország királya" Br emlékérem, füllel, szalag nélkül (29mm) T:2 German Empire / Saxony 1897. "Sächs. Thüring. Industrie u. Gewerbe Ausstellung Leipzig 1897" Br commemorative medallion with ear, without ribbon (29mm) C:XF

1 000 HUF
3,23
3,68
14
Német Birodalom 1916. Si vis pacem para bellum / Isten velünk MCMXV fém emlékérem. Szign.: Weinberger (61mm) T:2  German Empire 1916. Si vis pacem para bellum / Gott mit uns MCMXV metal commemorative medal. Sign.: Weinberger (61mm) C:XF
31175.

Német Birodalom 1916. "Si vis pacem para bellum / Isten velünk MCMXV" fém emlékérem. Szign.: Weinberger (61mm) T:2 German Empire 1916. "Si vis pacem para bellum / Gott mit uns MCMXV" metal commemorative medal. Sign.: Weinberger (61mm) C:XF

3 000 HUF
9,68
11,03
18
Németország 1991. Otto von Bismarck jelzett Ag emlékérem (8,57g/0.999/30mm) T:PP Germany 1991. Otto von Bismarck hallmarked Ag commemorative medal (8,57g/0.999/30mm) C:PP
31176.

Németország 1991. "Otto von Bismarck" jelzett Ag emlékérem (8,57g/0.999/30mm) T:PP Germany 1991. "Otto von Bismarck" hallmarked Ag commemorative medal (8,57g/0.999/30mm) C:PP

1 200 HUF
3,87
4,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

337. Auction:
Payment deadline is 18 January

338. Auction:
From 15  to 24 January
Payment deadline is 8 February
Seeing: From 21 to 24 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.