Tétel

Catalogue number:

31199.
337. Closed Online auction
Military

Description:

Osztrák-Magyar Monarchia 5db-os vegyes jelvény tétel, benne 1914-1916. "Két év a harcmezőn 1914-1916" Zn sapkajelvény, "K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT" gyártói jelzéssel (27x30,5mm) + ~1915. "A Nemzeti Áldozatkészség Szobra" zománcozott Br jelvény, hátlapon "HIVATALOS KIADVÁNY" felirattal, vízszintes tűvel (47x25mm) + 1916. "A Világháború Emlékére 1914-16 / VIRIBUS UNITIS" hadifém emlékmedál (30mm) + 1917. "Csak Előre! - 81. Tábori tarack ezred" tombak sapkajelvény. Szign.: BRÜDER SCHNEIDER WIEN (28x47mm) + 1917. "4. Karácsony a fronton 1917" Zn jelvény, hátoldalon "Winter & Adler - Bécs" gyártói jelzéssel (30x43mm) T:2,2- patina Austro-Hungarian Monarchy 5pcs of various badged, including 1914-1916. "Zwei Jahre im Felde 1914-1916 (Two Years on Battlefield 1914-1916)" Zn cap badge, with "K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT" maker's mark (27x30mm) + ~1915. "Statue of the National Generosity" enamelled Br badge with horizontal pin, on the back "HIVATALOS KIADVÁNY (Official issue)" (47x25mm) + 1916. "Memory of the World War 1914-16 / VIRIBUS UNITIS" tombac commemorative medal (30mm) + 1917. "CSAK ELŐRE! - K.U.K. FELDHAUBITZ REGIMENT No. 81." tombac cap badge. Sign.: BRÜDER SCHNEIDER WIEN (28x47mm) + 1917. "4. Weihnachten im Felde 1917" Zn badge, with "Winter & Adler - Wien" makers mark on reverse (30x43mm) C:XF,VF patina

26 000 HUF
78,79 EUR, 84,97 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : ttg

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.