Military

Number of items: 52

Német Harmadik Birodalom 1942. Az 1941/1942. évi Keleti Téli Hadjárat Emlékérme fém kitüntetés mellszalaggal T:2 German Third Reich 1942. Eastern Front Medal (Medaille Winterschlacht im Osten 1941/1942) metal decoration with ribbon C:XF
31229.

Német Harmadik Birodalom 1942. "Az 1941/1942. évi Keleti Téli Hadjárat Emlékérme" fém kitüntetés mellszalaggal T:2 German Third Reich 1942. "Eastern Front Medal (Medaille Winterschlacht im Osten 1941/1942)" metal decoration with ribbon C:XF

3 000 HUF
25
Német Harmadik Birodalom 1944. I. Osztályú Vaskereszt kitüntetés, a tűn L/13 gyártói jelzés, adományozói okirattal T:2 patina German Third Reich 1944. Iron Cross 1st class decoration, with L/13 makers mark on pin, with award document C:XF patina
31230.

Német Harmadik Birodalom 1944. "I. Osztályú Vaskereszt" kitüntetés, a tűn "L/13" gyártói jelzés, adományozói okirattal T:2 patina German Third Reich 1944. "Iron Cross 1st class" decoration, with "L/13" makers mark on pin, with award document C:XF patina

34 000 HUF
91,89
100,00
17
Német Harmadik Birodalom 1944. II. Osztályú Vaskereszt kitüntetés, gyártói jelzés a karikán, mellszalaggal + Adományozói okirat a 3. páncélos hadsereg katonája számára T:2  German Third Reich 1944. Iron Cross II. Class decoration makers mark on the ring, with ribbon + Award document for the soldier of the 3rd Panzer Army C:XF
31231.

Német Harmadik Birodalom 1944. "II. Osztályú Vaskereszt" kitüntetés, gyártói jelzés a karikán, mellszalaggal + Adományozói okirat a 3. páncélos hadsereg katonája számára T:2 German Third Reich 1944. "Iron Cross II. Class" decoration maker's mark on the ring, with ribbon + Award document for the soldier of the 3rd Panzer Army C:XF

10 000 HUF
27,03
29,41
39
Német Harmadik Birodalom 1944. Sebesülési jelvény fekete fokozata préselt acéllemez kitüntetés EH 126 gyártói jelzéssel a hátoldalá, adományozói okirattal T:2 kopás German Third Reich 1944. Wound badge, black steel plate decoration with EH 126 makers mark on reverse, with award document C:XF worn
31232.

Német Harmadik Birodalom 1944. "Sebesülési jelvény fekete fokozata" préselt acéllemez kitüntetés "EH 126" gyártói jelzéssel a hátoldalá, adományozói okirattal T:2 kopás German Third Reich 1944. "Wound badge, black" steel plate decoration with "EH 126" makers mark on reverse, with award document C:XF worn

5 000 HUF
28
Német Harmadik Birodalom 1944. Általános Rohamjelvény Zn kitüntetés hátoldalán Assmann gyártói jelzés, adományozói okirattal T:2 sérült vagy cserélt tű German Third Reich 1944. General Assault Badge Zn decoration with Assmann makers mark on reverse, with award document C:XF damaged or replaced pin
31233.

Német Harmadik Birodalom 1944. "Általános Rohamjelvény" Zn kitüntetés hátoldalán "Assmann" gyártói jelzés, adományozói okirattal T:2 sérült vagy cserélt tű German Third Reich 1944. "General Assault Badge" Zn decoration with "Assmann" makers mark on reverse, with award document C:XF damaged or replaced pin

6 000 HUF
31
Német Harmadik Birodalom 1944. Sebesülési jelvény ezüst fokozata Zn változatú jelvény, hátoldalán L22 jelzés, adományozói okirattal T:2 German Third Reich 1944. Wound Badge, silver Zn decoration with L22 mark on reverse, with award document C:XF
31234.

Német Harmadik Birodalom 1944. "Sebesülési jelvény ezüst fokozata" Zn változatú jelvény, hátoldalán "L22" jelzés, adományozói okirattal T:2 German Third Reich 1944. "Wound Badge, silver" Zn decoration with "L22" mark on reverse, with award document C:XF

5 000 HUF
35
Németország DN 2db klf aranyozott Bundeswehr jelvény T:1- Germany ND 2pcs of diff gold plated Bundeswehr badges C:AU
31235.

Németország DN 2db klf aranyozott "Bundeswehr" jelvény T:1- Germany ND 2pcs of diff gold plated "Bundeswehr" badges C:AU

1 000 HUF
Orosz Birodalom DN Cári sast ábrázoló jelvény/csákójelvény? (54x58mm) T:2 hátoldalán forrasztásnyom Russian Empire ND Tsarist eagle shaped badge/shako badge? (54x58mm) C:XF solder mark on reverse
31236.

2 000 HUF
17
Szovjetunió 1930-1991. Vörös Csillag Érdemrend zománcozott Ag kitüntetés csavaros hátlappal, 3279318 sorszám a hátoldalán T:2 Soviet Union 1930-1991. Order of the Red Star enamelled Ag decoration with screw back, 3279318 serial number on back C:XF
31237.

Szovjetunió 1930-1991. "Vörös Csillag Érdemrend" zománcozott Ag kitüntetés csavaros hátlappal, "3279318" sorszám a hátoldalán T:2 Soviet Union 1930-1991. "Order of the Red Star" enamelled Ag decoration with screw back, "3279318" serial number on back C:XF

6 000 HUF
Szovjetunió 1968. 50 éves a Szovjet Fegyveres Erők sárgaréz kitüntetés nem saját mellszalagon T:2 Soviet Union 1968. 50 Years of the Armed Forces of the USSR brass medal with not its own ribbon C:XF
31238.

Szovjetunió 1968. "50 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés nem saját mellszalagon T:2 Soviet Union 1968. "50 Years of the Armed Forces of the USSR" brass medal with not its own ribbon C:XF

800 HUF
Szovjetunió 1985. Honvédő Háború Érdemrend II. osztálya (2xklf) ezüstözött és aranyozott, zománcozott kitüntetés, hátlapján sorszámmal, csavaros hátlappal, a kettő együtt egy dísztokban (46mm) T:2 Soviet Union 1985. Order of the Patriotic War 2nd class (2xdiff) gold plated and silver plated, enamelled decoration, serial on its back with screw back, both in one case (46mm) C:XF
31239.

Szovjetunió 1985. "Honvédő Háború Érdemrend II. osztálya" (2xklf) ezüstözött és aranyozott, zománcozott kitüntetés, hátlapján sorszámmal, csavaros hátlappal, a kettő együtt egy dísztokban (46mm) T:2 Soviet Union 1985. "Order of the Patriotic War 2nd class" (2xdiff) gold plated and silver plated, enamelled decoration, serial on its back with screw back, both in one case (46mm) C:XF

8 000 HUF
27
Szovjetunió ~1985. Honvédő Háború Érdemrend II. osztálya ezüstözött, zománcozott kitüntetés, hátlapján sorszámmal T:1-,2 Soviet Union ~1985. Order of the Patriotic War 2nd class silver plated, enamelled decoration, serial on its back C:AU,XF
31240.

Szovjetunió ~1985. "Honvédő Háború Érdemrend II. osztálya" ezüstözött, zománcozott kitüntetés, hátlapján sorszámmal T:1-,2 Soviet Union ~1985. "Order of the Patriotic War 2nd class" silver plated, enamelled decoration, serial on its back C:AU,XF

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF