Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 70

~1930. Budapesti Egyetemi Athletikai Club versenydíja / Virtvti et fortitvdini jelzetlen Ag díjérem mellszalag nélkül (17,59g/34,5mm) T:2
30592.

~1930. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club versenydíja / Virtvti et fortitvdini" jelzetlen Ag díjérem mellszalag nélkül (17,59g/34,5mm) T:2

3 000 HUF
~1930. Magyar Dobermannosok ezüstözött Br emlékplakett eredeti dísztokban (40x49,5mm) T:2
30593.

~1930. "Magyar Dobermannosok" ezüstözött Br emlékplakett eredeti dísztokban (40x49,5mm) T:2

2 000 HUF
~1960-1970. Kilián György Repülő Műszaki Főiskola festett fém plakett (83x131mm) T:2,2- ph., kopott festés
30594.

~1960-1970. "Kilián György Repülő Műszaki Főiskola" festett fém plakett (83x131mm) T:2,2- ph., kopott festés

100 HUF
0,27
0,29
1971. 50 éves a Magyar Ifjúsági Vöröskereszt 1921-1971 Br emlékérem (30mm) T:1-,2
30595.

1971. "50 éves a Magyar Ifjúsági Vöröskereszt 1921-1971" Br emlékérem (30mm) T:1-,2

1 000 HUF
1975. Hungexpo 4db fém emlékérem (32mm) T:2
30596.

1975. "Hungexpo" 4db fém emlékérem (32mm) T:2

800 HUF
1980. 1945-1980 egyoldalas Br plakett (106mm) + 1945-1980 egyoldalas Br plakett (105mm) T:1-,2
30597.

1980. "1945-1980" egyoldalas Br plakett (106mm) + "1945-1980" egyoldalas Br plakett (105mm) T:1-,2

1 800 HUF
1981. Bartók Béla / A kékszakállú herceg vára jelzett Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (~4,6g/0.835/37x23mm) T:1 (eredetileg PP) patina
30598.

1981. "Bartók Béla / A kékszakállú herceg vára" jelzett Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (~4,6g/0.835/37x23mm) T:1 (eredetileg PP) patina

1 200 HUF
1981. Karácsony 1981 Br emlékérem (35,5mm) T:2
30599.

1981. "Karácsony 1981" Br emlékérem (35,5mm) T:2

1 600 HUF
1981. Budapest Sportcsarnok 1978-1981 Br emlékplakett, sérült műanyag tokban. Szign.:BH(?) (77,5mm) T:2
30600.

1981. "Budapest Sportcsarnok 1978-1981" Br emlékplakett, sérült műanyag tokban. Szign.:BH(?) (77,5mm) T:2

1 000 HUF
1982. Spanyolországi Labdarúgó Világbajnokság 1982 jelzett Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (~4,6g/0.925/37x23mm) T:1 (eredetileg PP) kis patina
30601.

1982. "Spanyolországi Labdarúgó Világbajnokság 1982" jelzett Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (~4,6g/0.925/37x23mm) T:1 (eredetileg PP) kis patina

1 200 HUF
30602.

1 200 HUF
1986. A Középületépítő Vállalat névre szóló, egyoldalas Br plakettje harminc év munka után, hátoldalán gravírozva, eredeti dísztokban (100x121mm) + 1994. Nívódíj névre szóló, egyoldalas plakett, hátoldalon gravírozva, dísztokban (98mm) T:1
30603.

1986. A Középületépítő Vállalat névre szóló, egyoldalas Br plakettje harminc év munka után, hátoldalán gravírozva, eredeti dísztokban (100x121mm) + 1994. "Nívódíj" névre szóló, egyoldalas plakett, hátoldalon gravírozva, dísztokban (98mm) T:1

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF