Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 84

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest zománcozott fém jelvény hátlapon TÖRV. VÉD. jelzéssel (25mm) T:2
31257.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" zománcozott fém jelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." jelzéssel (25mm) T:2

3 000 HUF
1939. Rozsnyói Kossuth-szobor visszaállítására fém kitűző nemzetiszínű szalaggal (22x29mm) T:2 kis patina
31258.

1939. "Rozsnyói Kossuth-szobor visszaállítására" fém kitűző nemzetiszínű szalaggal (22x29mm) T:2 kis patina

2 000 HUF
11
1942. A középiskolai sport értékes támogatásáért 1942. VI. 15. Kisok / Dulce et decorum este pro patria mori fém sportplakett eredeti tokban (98x64mm) T:2
31259.

1 600 HUF
9
31260.

1 000 HUF
1949. A Magyar Népköztársasági Érdemérem bronz fokozata zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, miniatűrrel szalagsávon, eredeti dísztokban T:2,2- Hungary 1949. Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Bronze class enamelled Br decoration on ribbon, miniature with service ribbon, in original case C:XF,VF NMK 536.
31261.

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, miniatűrrel szalagsávon, eredeti dísztokban T:2,2- Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Bronze class" enamelled Br decoration on ribbon, miniature with service ribbon, in original case C:XF,VF NMK 536.

6 000 HUF
1949. Megvédjük a békét - 1949. VIII. 28. Cu fém kitűző (28mm) T:2
31262.

1949. "Megvédjük a békét - 1949. VIII. 28." Cu fém kitűző (28mm) T:2

500 HUF
1,35
1,47
1950. A Kossuth-érdemrend II. osztálya aranyozott és zománcozott Ag csillag, hátoldalán 1948-as dátum, mellette szalagsávon aranyozott miniatűr + 1947. Magyar Szabadság Érdemrend ezüst fokozata Ag kitüntetés mellszalagon, hátoldalán 1946-os dátum; ezek együtt Rákosi-címeres dísztokban T:1-,2 kis zománchiány, kopott aranyozás a csillagon Hungary 1950. Kossuth Order, 2nd Class gold plated and enamelled Ag star, 1948 date on reverse, with gold plated miniature on service ribbon + 1947. Order of Merit of Hungarian Freedom, Silver Grade Ag decoration with ribbon, 1946 date on reverse; all these on case with Rákosi coat of arms C:AU,XF small enamell missing, gold plating worn on star  NMK 522; 482.
31263.

280 000 HUF
756,76
823,53
31264.

500 HUF
1,35
1,47
1951. Budapest Honvéd S.E. - A jó munkáért ezüstözött fém plakett (61x50mm) T:2
31265.

1951. "Budapest Honvéd S.E. - A jó munkáért" ezüstözött fém plakett (61x50mm) T:2

1 000 HUF
1964. Conferentia Internationalis Stomatologiae Budapest 1964. Nemzetközi Fogászati Konferencia fém jelvény (57x27mm) T:2 kopás, tű kissé elgörbülve
31266.

1964. "Conferentia Internationalis Stomatologiae Budapest 1964." Nemzetközi Fogászati Konferencia fém jelvény (57x27mm) T:2 kopás, tű kissé elgörbülve

800 HUF
1965. Árvízvédelemért Érem Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, hátoldalán vésett szöveg T:2  NMK 663
31267.

1965. "Árvízvédelemért Érem" Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, hátoldalán vésett szöveg T:2 NMK 663

1 000 HUF
~1970-1980. Budapest Grand Prix Br plakett (45x76mm) T:2
31268.

~1970-1980. "Budapest Grand Prix" Br plakett (45x76mm) T:2

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF