Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 84

~1890. II. Rákóczi Ferenc / Kassa - Rodostó Br medál füllel (23mm) T:2
31245.

~1890. "II. Rákóczi Ferenc / Kassa - Rodostó" Br medál füllel (23mm) T:2

1 000 HUF
3,23
3,65
13
~1900-1930. Pozsonyi Torna Egyesület 1880 / Épség Erő Egyetértés - I. Díj aranyozott díjérem szalagon (30mm) T:2 ph.
31246.

~1900-1930. "Pozsonyi Torna Egyesület 1880 / Épség Erő Egyetértés - I. Díj" aranyozott díjérem szalagon (30mm) T:2 ph.

2 800 HUF
9,03
10,22
17
~1900-1940. 3db-os jelvény tétel, közte L / Isten! Haza! Király! koronás Levente sapkajelvény, Soha fém irredenta jelvény és egy zománcozott magyar címer jelvény T:2,2- kopott zománc
31247.

~1900-1940. 3db-os jelvény tétel, közte "L / Isten! Haza! Király!" koronás Levente sapkajelvény, "Soha" fém irredenta jelvény és egy zománcozott magyar címer jelvény T:2,2- kopott zománc

3 000 HUF
9,68
10,95
13
31248.

10 000 HUF
32,26
36,50
~1915. Ezüst kopejkából készült jelvény/ékszer, hátoldalán ezüstjelzés (2,96g/29x31mm) T:2
31249.

6 000 HUF
19,35
21,90
~1920. A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XV éves Szolgálati Érme jelzett Ag kitüntetés szalag nélkül (21,4g/0.800/37mm) T:2,2- hiányzó fül Hungary ~1920. The Hungarian Fireman Association, XV years service medal Ag decoration without ribbon (21,4g/0.800/37mm) C:XF,VF missing ear
31250.

~1920. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XV éves Szolgálati Érme" jelzett Ag kitüntetés szalag nélkül (21,4g/0.800/37mm) T:2,2- hiányzó fül Hungary ~1920. "The Hungarian Fireman Association, XV years service medal" Ag decoration without ribbon (21,4g/0.800/37mm) C:XF,VF missing ear

5 000 HUF
16,13
18,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

349. Auction:
Payment deadline is 19 July

350. Auction:
From 9 to 18 July
Payment deadline is 2 August
Seeing: From 15 to 18 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.