Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 84

~1890. II. Rákóczi Ferenc / Kassa - Rodostó Br medál füllel (23mm) T:2
31245.

~1890. "II. Rákóczi Ferenc / Kassa - Rodostó" Br medál füllel (23mm) T:2

1 000 HUF
13
~1900-1930. Pozsonyi Torna Egyesület 1880 / Épség Erő Egyetértés - I. Díj aranyozott díjérem szalagon (30mm) T:2 ph.
31246.

~1900-1930. "Pozsonyi Torna Egyesület 1880 / Épség Erő Egyetértés - I. Díj" aranyozott díjérem szalagon (30mm) T:2 ph.

2 800 HUF
7,57
8,24
17
~1900-1940. 3db-os jelvény tétel, közte L / Isten! Haza! Király! koronás Levente sapkajelvény, Soha fém irredenta jelvény és egy zománcozott magyar címer jelvény T:2,2- kopott zománc
31247.

~1900-1940. 3db-os jelvény tétel, közte "L / Isten! Haza! Király!" koronás Levente sapkajelvény, "Soha" fém irredenta jelvény és egy zománcozott magyar címer jelvény T:2,2- kopott zománc

3 000 HUF
13
31248.

10 000 HUF
27,03
29,41
~1915. Ezüst kopejkából készült jelvény/ékszer, hátoldalán ezüstjelzés (2,96g/29x31mm) T:2
31249.

6 000 HUF
~1920. A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XV éves Szolgálati Érme jelzett Ag kitüntetés szalag nélkül (21,4g/0.800/37mm) T:2,2- hiányzó fül Hungary ~1920. The Hungarian Fireman Association, XV years service medal Ag decoration without ribbon (21,4g/0.800/37mm) C:XF,VF missing ear
31250.

~1920. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XV éves Szolgálati Érme" jelzett Ag kitüntetés szalag nélkül (21,4g/0.800/37mm) T:2,2- hiányzó fül Hungary ~1920. "The Hungarian Fireman Association, XV years service medal" Ag decoration without ribbon (21,4g/0.800/37mm) C:XF,VF missing ear

5 000 HUF
1929. Jubileumi Emlékérem / Postás Sportegyesület 1899. aranyozott fém emlékérem fülell (29mm) T:1-,2
31251.

1929. "Jubileumi Emlékérem / Postás Sportegyesület 1899." aranyozott fém emlékérem fülell (29mm) T:1-,2

1 400 HUF
1929. Magyar Háborús Emlékérem ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, BRONZ fémjel peremen T:2  Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:XF  NMK 419.
31252.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, "BRONZ" fémjel peremen T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal" silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:XF NMK 419.

4 000 HUF
14
~1930-1940. M. Kir. Állami Szövő Fonó Ipari Középiskola Budapest zománcozott jelvény, hátlapon 163 sorszám beütéssel (30x53mm) T:2-,3 tűhiány, zománchibák
31253.

3 000 HUF
31254.

3 000 HUF
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. Sanctus Emericus / Az ország ereje a tiszta ifjuság Szent Imrét ábrázoló Br jelvény LUDVIG gyártói jelzéssel (30mm) T:2
31255.

1 000 HUF
~1930. A Felvidékért festett Br kitűző, piros (21x23mm) T:2
31256.

~1930. "A Felvidékért" festett Br kitűző, piros (21x23mm) T:2

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF