Books: Tales

Number of items: 73

Joanna Jellinek-Molnár Ágnes: Györgyike és a sárkány. Fordította: F. Nagy Piroska. Bp.,1986, Móra. Kiadói papírkötés.
17306.

1 200 HUF
3,64
3,92
Münchausen vidám kalandjai. Feldolgozta Bürger nyomán Elena Chmelová. Fordította: Tordon Ákos. Illusztrálta Vincent Hlozník. Pozsony, 1975, Mladé Letá. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás.
17307.

800 HUF
2,42
2,61
17308.

800 HUF
2,42
2,61
17309.

1 200 HUF
3,64
3,92
17310.

1 200 HUF
3,64
3,92
17311.

1 200 HUF
3,64
3,92
Kálmán Jenő: Sicc meseországban. Tankó Béla rajzaival. Bp.,1962, Minerva. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, szakadt elülső előzéklappal.
17312.

800 HUF
2,42
2,61
Vidor Miklós: Kökörcsin, a király bolondja. Engel Tevan István rajzaival. Bp.,1982, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17313.

800 HUF
2,42
2,61
A. I. Sarov: Borsószem emberke és együgyü legényke. Bp., 1982. Móra-
17314.

900 HUF
2,73
3 db mesekönyv: Ténagy: Vizivár. Sárkányos könyv, Veress: Égimódi csavargó.
17315.

1 200 HUF
3,64
3,92
17316.

800 HUF
2,42
2,61
17317.

900 HUF
2,73

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.