Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 36

Dr. Kellner Dániel: Mit kell a sportolónak saját testéről tudnia? A sport orvosi vonatkozásai. Bp.,1928,Novák Rudolf és Társa, 204+4 p.+ 15 t. Fekete-fehér táblákkal, és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Második kiadás. Kiadói műbőr-kötés, az elülső papírborítót az átkötéskor felhasználták, a címlap kissé sérült, hiányos, névbejegyzéssel, ceruzás aláhúzással bejelöléssel.
15690.

2 000 HUF
6,45
7,35
A magyar vasutassport aranykönyve. Szerk.: Magyar László. Bp., 2000, Vasutas Sportközpont. Kiadói papírkötés.
15691.

2 200 HUF
7,10
8,09
Kosárlabda szabályok. A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségének szabálykönyve. Összeállította: Dr. Hepp Ferenc. Bp.,1944, Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége, 183 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
15692.

2 000 HUF
6,45
7,35
15693.

1 200 HUF
3,87
4,41
Rózsaligati László: Magyar Olimpiai Lexikon. 1896-2002. Bp.,2004,Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.+ Kahlich Endre-Gy. Papp László-Subert Zoltán: Olimpiai játékok. 1896-1976. Bp., 1968, Sport. Kiadói egészvászon-kötés.
15694.

1 600 HUF
5,16
A magyar sportoló ifjúság szabadságünnepe. Orsz. Sporthivatal Propagandaosztály 1948. Képes album. Gerincén hibákkal
15695.

2 000 HUF
6,45
7,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

337. Auction:
Payment deadline is 18 January

338. Auction:
From 15  to 24 January
Payment deadline is 8 February
Seeing: From 21 to 24 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.