Books: Social sciences

Number of items: 48

Halász Előd: Német-magyar, magyar-német kéziszótár. Bp.,1983-1987, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
17127.

1 000 HUF
3,03
3,27
Országh László: Angol-magyar, magyar angol kéziszótár. Bp.,1973, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, fakó, kissé foltos borítókkal.
17128.

1 000 HUF
3,03
3,27
17129.

4 000 HUF
12,12
13,07
17130.

4 000 HUF
12,12
13,07
17131.

5 000 HUF
15,15
16,34
17132.

4 000 HUF
12,12
13,07
17133.

4 000 HUF
12,12
13,07
17134.

1 000 HUF
3,03
3,27
Sík Sándor: Esztétika II. kötet.: A mű és a művész. Bp.,(1942), Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Kis szakadással. Első kiadás
17135.

800 HUF
2,42
2,61
17136.

1 200 HUF
3,64
3,92
Raoul Allier: Kultúra és varázslat. Fordította: Győry János. Bp.é.n.,Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
17137.

800 HUF
2,42
2,61
Halassy-Nagy József: A filozófia kis tükre. Bp.,é.n.,Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, jó állapotban.
17138.

1 200 HUF
3,64
3,92

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.