https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Social sciences

Number of items: 48

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Pikler Gyula: A lélektan alapelvei. Az élmény megmaradása és ellentétessége. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly, 174 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés,
17115.

Pikler Gyula: A lélektan alapelvei. Az élmény megmaradása és ellentétessége. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly, 174 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés,

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,42
EUR
,
2,61
USD
Number of bids:
0
Haeckel, (Ernst) Ernő: Világproblémák. Népszerű tanulmányok a monisztikus filozófiáról. Írta - -. Ford. Iván Imre és Szabó Sándor. Bp. 1905. Vass József. 414 p. Kiadói, kissé laza egészvászon-kötésben, ritka.
17116.

Haeckel, (Ernst) Ernő: Világproblémák. Népszerű tanulmányok a monisztikus filozófiáról. Írta - -. Ford. Iván Imre és Szabó Sándor. Bp. 1905. Vass József. 414 p. Kiadói, kissé laza egészvászon-kötésben, ritka.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,06
EUR
,
6,54
USD
Number of bids:
0
Ifj. Leopold Lajos: A presztízs. Bp., 1912, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
17117.

Ifj. Leopold Lajos: A presztízs. Bp., 1912, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,64
EUR
,
3,92
USD
Number of bids:
1
Arisztotelész: Politika. Gondolkodók. Bp., 1984, Gondolat. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
17118.

Arisztotelész: Politika. Gondolkodók. Bp., 1984, Gondolat. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,27
USD
Number of bids:
0
Bourdeau János: A jelenkori gondolkozás mesterei. Ford.: Fredericzky M. és Irmei Ferenc. Bp.,1907, MTA. Korabeli egészvászon-kötés, kopottas gerinccel belül jó állapotban.
17119.

Bourdeau János: A jelenkori gondolkozás mesterei. Ford.: Fredericzky M. és Irmei Ferenc. Bp.,1907, MTA. Korabeli egészvászon-kötés, kopottas gerinccel belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
5,45
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Schwegler Albert: A bölcselet története. A Koebber-től átnézett és bővített tizenötödik kiadás után. Bp.,1912, Franklin, 557 p. Második, átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, foltos gerinccel, foltos címlappal és elülső előzéklappal, egyébként jó állapotban.
17120.

Schwegler Albert: A bölcselet története. A Koebber-től átnézett és bővített tizenötödik kiadás után. Bp.,1912, Franklin, 557 p. Második, átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, foltos gerinccel, foltos címlappal és elülső előzéklappal, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
5,45
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Magyar néprajzi bibliográfia. 2003-2004. Szerk.: Mészáros Borbéla. Fordította: Mente Éva. Bp.,2008, Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés.
17121.

Magyar néprajzi bibliográfia. 2003-2004. Szerk.: Mészáros Borbéla. Fordította: Mente Éva. Bp.,2008, Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,27
USD
Number of bids:
0
Lester F. Ward: A haladás lelki tényezői. Fordította: Dr. Dienes Valéria. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1908, Grill Károly. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.
17122.

Lester F. Ward: A haladás lelki tényezői. Fordította: Dr. Dienes Valéria. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1908, Grill Károly. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,64
EUR
,
3,92
USD
Number of bids:
0
Zoltán József: Népi szórakozások a reformkori Pest-Budán. (Az 1959-ben készült tanulmány első kiadása.) Gaal György A tudós palótz avagy Furkáts Tamásnak Mónosbélbe lakó sógor-urához irtt levelei. /1-6. köt./ (Az 1803-1804-ben megjelent mű hasonmás kiadása) Budapest, 1975, készült a FSZEK Budapest Gyűjteményének gondozásában, 1000 példányban, fekete fehér képekkel, papírkötésben
17123.

Zoltán József: Népi szórakozások a reformkori Pest-Budán. (Az 1959-ben készült tanulmány első kiadása.) Gaal György A tudós palótz avagy Furkáts Tamásnak Mónosbélbe lakó sógor-urához irtt levelei. /1-6. köt./ (Az 1803-1804-ben megjelent mű hasonmás kiadása) Budapest, 1975, készült a FSZEK Budapest Gyűjteményének gondozásában, 1000 példányban, fekete fehér képekkel, papírkötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
5,45
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Dr. Bihari Péter: Egyetemes és részleges eszthetika. Bp., 1886. Pfeifer Ferdinánd. Lavotta Rezső (1876-1962) karmester zeneszerző tulajdonosi bélyegzésével. Félvászon kötésben.
17124.

Dr. Bihari Péter: Egyetemes és részleges eszthetika. Bp., 1886. Pfeifer Ferdinánd. Lavotta Rezső (1876-1962) karmester zeneszerző tulajdonosi bélyegzésével. Félvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,27
USD
Number of bids:
0
Zugor István: Magyar-holland szótár. Hongaars-Nederlands Woordenboek. Bp.,1979, Terra. Kiadói egészvászon-kötés.
17125.

Zugor István: Magyar-holland szótár. Hongaars-Nederlands Woordenboek. Bp.,1979, Terra. Kiadói egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,42
EUR
,
2,61
USD
Number of bids:
0
Smolka János: Az átmeneti gazdaság problémái. Államszocializmus vagy államkapitalizmus. Bp., 1917, Benkő Gyula Udvari Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, két felvágatlan lappal.
17126.

Smolka János: Az átmeneti gazdaság problémái. Államszocializmus vagy államkapitalizmus. Bp., 1917, Benkő Gyula Udvari Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, két felvágatlan lappal.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
8,48
EUR
,
9,15
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment