Books: Social sciences

Number of items: 48

Imre Sándor: A magyar nyelv és nyelvtudomány rövid története. I. kötet: A m. nyelv ó- és középkora. Bp.,1891, Hornyánszky Viktor, 4+336 p. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
17091.

6 000 HUF
17092.

6 000 HUF
17093.

5 000 HUF
17094.

1 600 HUF
Menger Antal: A jövő állama. Szociológiai Könyvtár, Fordította: Dr. Ormos Ede. Fordította: Dr. Ormos Ede. Bp., 1908, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
17095.

1 200 HUF
17096.

1 000 HUF
17097.

800 HUF
17098.

1 000 HUF
Abraham, Rudolf: A modern szocializmus elmélete. Bp., 1945, Népszava. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17099.

1 000 HUF
17100.

800 HUF
17101.

1 000 HUF
17102.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF