Books: Social sciences

Number of items: 48

17103.

3 400 HUF
10,03
11,22
17104.

3 400 HUF
10,03
11,22
17105.

4 600 HUF
13,57
15,18
Mutatvány a Magyar nyelvatlasz próbagyűjtéseiből. Szerkeszti Bárczi Géza. Bp., 1947. Magyar Nyelvatlasz Bizottsága. 57 tábla (4 színes, 13 kihajtható térképek) Kiadói papírkötésben.
17106.

2 600 HUF
7,67
8,58
Friedrich Nietzsche: Ecce Homo. Nietzsche Válogatott Munkái. Sajtó alá rendezte és fordította: Varró István. Bp.,[1926], Világirodalom Könyvkiadó-Vállalat, 238+2 p. Kiadói félvászon-kötés.
17107.

2 000 HUF
5,90
6,60
Friedrich Nietzsche: Jón, rosszon túl. Nietzsche Válogatott Munkái. Fordította: Reichard Piroska. Sajtó alá rendezte Varró István. Bp.,[1924], Világirodalom Könyvkiadó-Vállalat, 279+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel, kijáró hátsó szennylappal.
17108.

1 600 HUF
4,72
5,28
17109.

3 000 HUF
8,85
9,90
Kerényi György: Magyar énekes népszokások. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott, szakadozott papír védőborítóban.
17110.

2 800 HUF
8,26
9,24
17111.

4 800 HUF
14,16
15,84
17112.

1 400 HUF
4,13
4,62
Robin Skynner-John Cleese: Hogyan éljük túl a családot? Fordította: Rakovkszy Zsuzsa. Illusztrált Bud Handelsman. Bp.,1983,Helikon. Kiadói papírkötés.
17113.

1 200 HUF
3,54
3,96
17114.

1 000 HUF
2,95
3,30

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

373. Auction:
Payment deadline is 17 July

374. Auction:
From 7 to 16 July
Payment deadline is 31 July
Viewing: From 13 to 16 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.