Books: Social sciences

Number of items: 48

Imre Sándor: A magyar nyelv és nyelvtudomány rövid története. I. kötet: A m. nyelv ó- és középkora. Bp.,1891, Hornyánszky Viktor, 4+336 p. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
17091.

6 000 HUF
18,18
19,61
17092.

6 000 HUF
18,18
19,61
17093.

5 000 HUF
15,15
16,34
17094.

1 600 HUF
4,85
5,23
Menger Antal: A jövő állama. Szociológiai Könyvtár, Fordította: Dr. Ormos Ede. Fordította: Dr. Ormos Ede. Bp., 1908, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
17095.

1 200 HUF
3,64
3,92
17096.

1 000 HUF
3,03
3,27
17097.

800 HUF
2,42
2,61
17098.

1 000 HUF
3,03
3,27
Abraham, Rudolf: A modern szocializmus elmélete. Bp., 1945, Népszava. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17099.

1 000 HUF
3,03
3,27
17100.

800 HUF
2,42
2,61
17101.

1 000 HUF
3,03
3,27
17102.

4 000 HUF
12,12
13,07

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.