Books: Railways, locomotives

Number of items: 26

Tóbiás László: A magyarországi kisvasutak idegen forgalmi földrajzi adottságai. Elmélet-Módszer-Gyakorlat. 55. Bp.,1996, MTA Földrajztudományi Kutatóintézet, 158 p. Kiadói papírkötés.
17180.

1 000 HUF
Borsi István: A mozdonymodell-építő Dr. Varga Sándor (1912-2002.) Szeged, 2010, Bába. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17181.

1 000 HUF
Kaszala Sándor: Az északi fűtőház története. 1913-1988. Bp.,1989, Antikva Kiadó. Kiadói papírkötés.
17182.

2 000 HUF
Pályadiagnosztika. Szerk.: Barna Bertalan, Béli János et alii. Bp.,2006, MÁV Központi Felépítményvizsgáló Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17183.

2 000 HUF
Dr. Barthal Sándor-Ilkei Sándor-Imre Gyula: A diesel-motorok főbb paramétereinek számítása és próbatermi mérése. Bp.,é.n.,KPM Vasuti Főosztály 2. B. Oktatási Osztálya. Kiadói papírkötés.
17184.

2 200 HUF
5,95
6,47
Dr. Kecskés Sándor: Vasúti üzem. Budapesti Műszaki Egyetem. Építőmérnöki kar. Bp.,1995, Műegyetemi Kiadó. Kiadói papírkötés.
17185.

1 000 HUF
Vegyes könyv tétel, 4 db:  Francia műszaki tájékoztató. 14. évf. 1982. 3. szám. Bp., 1982, Budapesti Francia Műszaki és Tudományos Tájékoztatási Központ. Kiadói papírkötés, hiányzó elülső szennylappal.   Ganz-MÁVAG közlemények. 44. Bp., 1973, Ganz-MÁVAG. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, sérült borítóval és kötéssel, hiányzó lapokkal (73/74.,87/88.), kijáró lapokkal.   Der Eisenbahnverkehr. Dresden,1982,Verkehrsmuseum Dresden. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kopott gerinccel.  B. A. Pakov: Lokomotivy i motorvagonnyy podvizhnoy sostav zheleznykh dorog 1956--1965. Moszkva,1966, Transport. Orosz nyelven. Kiadói nylon-kötés.
17186.

1 200 HUF
17187.

1 200 HUF
Bakó Béla-Borcsiczky Károly-Bozi Lajos: Diesel-mozdonyszerelő szerkezettan és szerelési ismeret.  Bp.,1976, Műszaki. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, egy hiányzó lappal (165/166), néhány ceruzás bejelöléssel. Megjelent 1060 példányban.
17188.

1 200 HUF
17189.

1 200 HUF
Dr. Heller György-Rosta László: Vasúti fékberendezések szerkezete, üzeme és karbantartás irányelvei. Bp., 1983, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói papírkötés, javított, sérült gerinccel.
17190.

1 000 HUF
Dr. Gadanecz Béla-Dr. Gadanecz Éva-Dr. Radnai Jenőné: A vasúti alkalmazottak Rudolf Segélyegyesületének emlékkönyve. (1875-2000.) Bp.,2000, Rudolf Egyesület. Kiadói velúrkötésben, jó állapotban.
17191.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF