Tóbiás László: A magyarországi kisvasutak idegen forgalmi földrajzi adottságai. Elmélet-Módszer-Gyakorlat. 55. Bp.,1996, MTA Földrajztudományi Kutatóintézet, 158 p. Kiadói papírkötés.
Pályadiagnosztika. Szerk.: Barna Bertalan, Béli János et alii. Bp.,2006, MÁV Központi Felépítményvizsgáló Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Dr. Barthal Sándor-Ilkei Sándor-Imre Gyula: A diesel-motorok főbb paramétereinek számítása és próbatermi mérése. Bp.,é.n.,KPM Vasuti Főosztály 2. B. Oktatási Osztálya. Kiadói papírkötés.
Vegyes könyv tétel, 4 db:
Francia műszaki tájékoztató. 14. évf. 1982. 3. szám. Bp., 1982, Budapesti Francia Műszaki és Tudományos Tájékoztatási Központ. Kiadói papírkötés, hiányzó elülső szennylappal.
Ganz-MÁVAG közlemények. 44. Bp., 1973, Ganz-MÁVAG. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, sérült borítóval és kötéssel, hiányzó lapokkal (73/74.,87/88.), kijáró lapokkal.
Der Eisenbahnverkehr. Dresden,1982,Verkehrsmuseum Dresden. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kopott gerinccel.
B. A. Pakov: Lokomotivy i motorvagonnyy podvizhnoy sostav zheleznykh dorog 1956--1965. Moszkva,1966, Transport. Orosz nyelven. Kiadói nylon-kötés.
Járműdinamika és hajtástechnika. I-II. rész:
I. rész: Prof. Dr. Zobory István: Járműdinamika.
II. rész: Dr. Szabó Tamás: Hajtástechnika.
Bp., 2012, Műegyetem, 4+90 p.; 2+II+140 p. Spirál-kötés, az egyik spirálozása kissé sérült.
A vontatási telepek korszerű vezetése és irányítása. Szeminárium. Balatonvilágos. 1974. május 21.-23. Szerk.: Mezei István. Bp.,1974, Közlekedéstudományi Egyesület, 240 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
Dr. Gadanecz Béla-Dr. Gadanecz Éva-Dr. Radnai Jenőné: A vasúti alkalmazottak Rudolf Segélyegyesületének emlékkönyve. (1875-2000.) Bp.,2000, Rudolf Egyesület. Kiadói velúrkötésben, jó állapotban.