Tétel

Description:

Szezám könyve. Ifjusági könyvtár 6 kötetéből készült kolligátum. Ifjúsági könyvtár. Szerk.: Dr. Szemák István. (Egybekötve.) Hanusz István: Déleurópából föld- és néprajzi képek. Hanusz István: Közép-Európából föld- és néprajzi képek. Morvay Győző: Egy eltemetett város. (Pompéji). Szerelemhegyi Tivadar: Római királymondák. Böngérfi János: Hún mondák. Széchy Gyula és Kiss Lajos rajzaival. Böngérfi János: Magyar mondák az Árpádok korából. Kiss Lajos rajzaival. Pozsony-Bp.,é.n. (1896-1898),Stampfel Károly, 110+2+102+2+79+1+104+101+2+132+2 p. Számos szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációval. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, néhol kissé foltos lapokkal.

6 000 HUF
19,35 EUR, 22,06 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : tánczos_gábor

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.