Number of items: 341

Gárdonyi Géza: Göre Gábor könyvek, 7 kötet:   Göre Gábor bíró úr könyve. (Egy lap kijár.) Veszödelmek. Más szóval nem matska ugrás ide Amerika se.  Göre Marts lakodalma. (1914) Pöhölyék. (1910) Kátsa (1914) Bojgás az világba. (1914) Durbints Sógor.   Bp.,é.n.-1910-1914 ,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, változó állapotban, kopott borítókkal, két gerincen javítással, egy gerinc kissé sérült, egy másik gerinc sérült.
17355.

5 000 HUF
16,13
18,25
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., Hornyánszky. 132 p.+12 t. (színes, feliratozott hártyapapírral) Egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, a címkép hiányzik.
17356.

1 600 HUF
5,16
5,84
Erich Kästner: Szív a tükörben. Válogatott versek. Bp.,1959, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartonált papírtokban, jó állapotban. Számozott (500/220.) példány.
17357.

4 000 HUF
12,90
14,60
Tormay Cécile: Bujdosó könyv. Feljegyzések 1918-1919-ből. I. kötet. Bp., 1921, Pallas, 339 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.
17358.

3 000 HUF
9,68
10,95
Ch. Pierre Backman-Béla Leffler: Ungern I Kultur Och Historia. Stockholm,1924,P. A. Norstedt&Söner Förlag, 156 p. Svéd nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző, Leffler Béla (1887-1936) ír, műfordító, művészeti író által dedikált.
17359.

3 000 HUF
9,68
10,95
Kazinczy Ferenc munkáji. Szép literatúra. IX. kötet. Bácsmegyeinek gyötrelmei. Hozzá vagyon adva: A vak lantos. A repűlő szekér. Etna. Mesék. Három könyvben. Pest, 1814, Trattner János Tamás, 2 t(rézmetszetű címkép + díszcímlap).+4+390 p. Első kiadás. Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
17360.

4 000 HUF
12,90
14,60

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

347. Auction:
Payment deadline is 21 June

348. Auction:
From 11 to 20 June
Payment deadline is 5 July
Seeing: From 17 to 20 June

31. Mayor auction
Payment deadline: 1 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.