Number of items: 341

18808.

6 000 HUF
18809.

5 000 HUF
18810.

5 000 HUF
Váczy János: Berzsenyi Dániel életrajza. Bp., 1895, MTA, 1t.+VI+2+432 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
18811.

3 000 HUF
18812.

3 000 HUF
Bolanden Konrád: A birodalom ellenségei. I.-III. kötet egybe kötve. Magyarítá: Ujfalusy János. Bp., Dvorzsák János. Dombornyomott, egészvászon kötésben, laza fűzéssel.
18813.

3 600 HUF
9,73
10,59
18814.

2 800 HUF
7,57
8,24
18815.

1 000 HUF
18816.

2 000 HUF
18820.

1 000 HUF
Arany János sorozat 3 kötete:  Toldi szerelme. (Ötödik kiadás.)+Toldi. Toldi estéje. Buda halála. Murány ostroma. (Ötödik kiadás.)+Arany János elbeszélő és elegyes költemények. (Új teljes kiadás.) Bp.,1882-1887, Ráth Mór. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borító sarkokkal, két kötet gerince kissé sérült,
18821.

8 000 HUF
Kalevala. Fordította, kísérő tanulmánnyal ellátta, és a felvételeket készített: Rácz István. Bp., 1980, Európa. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18823.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF