Number of items: 341

Vegyes könyvtétel, 3 db:  Norman Shine: Numerológia. Bp.,1997, Magyar könyvklub.  Székelyhidi Ágnes: Számmisztika. Bp.,2001, Bioenergetic. Herbert Selnik: A numerológia kézikönyv. Bp.,é.n., Hermit. Kiadói kartonált papírkötésben és kiadói papírkötésben.
17463.

2 000 HUF
Dickens: A Pickwick-Club II. Fordította Hevesi Sándor. Klasszikus regénytár. Bp., 1906, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Átkötött félvászon kötésben.
17464.

1 000 HUF
Zilahy Lajos: Versek. Zilahy Lajos Munkái I. Bp., é. n. Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
17465.

800 HUF
17466.

5 000 HUF
Hofi Géza élete és pályafutása 1936-2002. Bp., 2003, Hungaroton Records Kft. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17467.

3 000 HUF
17468.

4 800 HUF
12,97
14,12
17469.

1 600 HUF
17470.

1 000 HUF
17471.

1 200 HUF
17472.

4 200 HUF
11,35
12,35
17473.

1 000 HUF
17474.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF