Number of items: 341

17451.

1 000 HUF
Kalo Jenő: A gyógyulás szelencéje. Az orvosi asztrológia kézikönyve I. kötet. Bo, 2002, Édesvíz. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17452.

2 400 HUF
Tizenöt éve. Összeállította: Torma Sándor. Cegléd,1934, Hortobágy, (Simon és Garab-ny.), 126 p. Átkötött félvászon-kötés.
17453.

1 200 HUF
Jarnó József: Magyar miniatűrök. Kazinczy könyvtár. Kosice-Kassa, 1931, Kaszinczy, 146+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17454.

1 200 HUF
Arany János Kapcsos Könyve. Keresztury Dezső tanulmányával. Bp., 1978, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egész-műbőr kötés, réz kapoccsal.
17455.

1 800 HUF
14
Agrippa von Nettesheim 2 műve:  Okkult filozófia. II. kötet. (De occulta philosophia.) Fordította: Ladányi Lóránd. Bp., 2000, Holnap. Kiadói papírkötésben.  Titkos bölcselet. (De occulta philosophia.) Fordította, vál. és az előszót írta: Magyar László András. Bp.,1994, Holnap. Kiadói papírkötésben.
17456.

1 200 HUF
Jósvay Gábor (1876-1948) : Szövetkezeti versek. Károlyi Szövetkezeti Könyvtár 3. szám. Bp.,1943, Magyar Szövetkezeti Liga, 32 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, jó állapotban.
17457.

Jósvay Gábor (1876-1948) : Szövetkezeti versek. "Károlyi" Szövetkezeti Könyvtár 3. szám. Bp.,1943, Magyar Szövetkezeti Liga, 32 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, jó állapotban.

1 200 HUF
Friedrich Schwickert: Asztrológiai szintézis. Bp.,1998, Sindbad. Kiadói papírkötés.
17458.

1 200 HUF
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Mystic Meg: Az aszcendens. Bp.,1994, Édesvíz. Cherry Gilchrist: Az alkímia. Bp.,2000, Édesvíz. Szabó Mária: Előző életeink - mai sorsunk. Bp.,1990, Macondo.  Kiadói papírkötésben.
17459.

3 000 HUF
Magyar Irodalom Tanítómesterei sorozat 2 kötete: Lőrinczy György: Május király.+Kádár Lehel: A három galamb. Bp.,1918-1931, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17460.

800 HUF
Molnár Ferenc: A csók és egyéb elbeszélések. Világkönyvtár. Bp.,é.n.,Tolnai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.+ Antonio Fogazzaro: Daniele Cortis. Közművelődési Könyvtár. Fordította: Éber László. I. kötet. Bp.,é.n., Közművelődési Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17461.

800 HUF
17462.

16 000 HUF
43,24
47,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF