https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 341

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Heinrich Heine: Die Harzreise. Váradi Albert (1896-1925) 9 db egészoldalas rézmetszetével, a művész által aláírva. München-Pullach,[1923], Paul Stangl Verlag, 112+6 p.+ 9 t. Német nyelven. Korabeli álbordás egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopottas, kissé sérült gerinccel. Számozott (350/114) példány./ Heinrich Heine: Die Harzreise. With 9 pieces copper engravings of Albert Váradi (1896-1925), with signatures of Albert Váradi. München-Pullach,[1923], Paul Stangl Verlag, 112+6 p.+ 9 t. In German language. Leatherbinding, with worn, and little bit damaged spine. 114. numbered copy of 350 copies.
17343.
 

Heinrich Heine: Die Harzreise. Váradi Albert (1896-1925) 9 db egészoldalas rézmetszetével, a művész által aláírva. München-Pullach,[1923], Paul Stangl Verlag, 112+6 p.+ 9 t. Német nyelven. Korabeli álbordás egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopottas, kissé sérült gerinccel. Számozott (350/114) példány./ Heinrich Heine: Die Harzreise. With 9 pieces copper engravings of Albert Váradi (1896-1925), with signatures of Albert Váradi. München-Pullach,[1923], Paul Stangl Verlag, 112+6 p.+ 9 t. In German language. Leatherbinding, with worn, and little bit damaged spine. 114. numbered copy of 350 copies.

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
99,34
EUR
,
113,21
USD
Number of bids:
0
Sárosy Gyula: Az én albumom 1857. Pest, 1857. Herz János. [4] + 170 + [2] p. + 4 lith. t. Barabás Miklós litográfiái (egy kijár), XIX. sz. végi, aranyozott gerincű, félvászon kötésben.
17344.
 

Sárosy Gyula: Az én albumom 1857. Pest, 1857. Herz János. [4] + 170 + [2] p. + 4 lith. t. Barabás Miklós litográfiái (egy kijár), XIX. sz. végi, aranyozott gerincű, félvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
23,18
EUR
,
26,42
USD
Number of bids:
0
Madách Imre összes művei 1-2. kötet. Sajtó alá rendezte, bevezette és a jegyzeteket írta: Halász Gábor. Bp.,1942,Révai, 4 p.+1 t.+1065 p.+4 p.+1 t.+1223+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, az első kötet címlapján szakadás, jó állapotban.
17345.
 

Madách Imre összes művei 1-2. kötet. Sajtó alá rendezte, bevezette és a jegyzeteket írta: Halász Gábor. Bp.,1942,Révai, 4 p.+1 t.+1065 p.+4 p.+1 t.+1223+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, az első kötet címlapján szakadás, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
19,87
EUR
,
22,64
USD
Number of bids:
0
Szezám könyve. Ifjusági könyvtár 6 kötetéből készült kolligátum. Ifjúsági könyvtár. Szerk.: Dr. Szemák István. (Egybekötve.)  Hanusz István: Déleurópából föld- és néprajzi képek.  Hanusz István: Közép-Európából föld- és néprajzi képek.  Morvay Győző: Egy eltemetett város. (Pompéji).  Szerelemhegyi Tivadar: Római királymondák. Böngérfi János: Hún mondák. Széchy Gyula és Kiss Lajos rajzaival.  Böngérfi János: Magyar mondák az Árpádok korából. Kiss Lajos rajzaival. Pozsony-Bp.,é.n. (1896-1898),Stampfel Károly, 110+2+102+2+79+1+104+101+2+132+2 p. Számos szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációval. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, néhol kissé foltos lapokkal.
17346.
 

Szezám könyve. Ifjusági könyvtár 6 kötetéből készült kolligátum. Ifjúsági könyvtár. Szerk.: Dr. Szemák István. (Egybekötve.) Hanusz István: Déleurópából föld- és néprajzi képek. Hanusz István: Közép-Európából föld- és néprajzi képek. Morvay Győző: Egy eltemetett város. (Pompéji). Szerelemhegyi Tivadar: Római királymondák. Böngérfi János: Hún mondák. Széchy Gyula és Kiss Lajos rajzaival. Böngérfi János: Magyar mondák az Árpádok korából. Kiss Lajos rajzaival. Pozsony-Bp.,é.n. (1896-1898),Stampfel Károly, 110+2+102+2+79+1+104+101+2+132+2 p. Számos szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációval. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, néhol kissé foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
19,87
EUR
,
22,64
USD
Number of bids:
0
Mikszáth Kálmán: Urak és parasztok. Bp.,1885, Révai, 194+2 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos, javított gerinccel. Ritka!
17347.
 

Mikszáth Kálmán: Urak és parasztok. Bp.,1885, Révai, 194+2 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos, javított gerinccel. Ritka!

 
Sold
Starting price:
4 800 HUF
15,89
EUR
,
18,11
USD
Number of bids:
4
Hunyady József: Szerencsétlen emberek. Novellák. A Batsányi Társaság Könyvtára. Szépirodalmi sorozat. 3. (Pécs,1947),Batsányi Társaság,(Kultúra-ny.),62+2 p. Kiadói papírkötés. Első kiadás. A szerző által dedikált.
17348.
 

Hunyady József: Szerencsétlen emberek. Novellák. A Batsányi Társaság Könyvtára. Szépirodalmi sorozat. 3. (Pécs,1947),Batsányi Társaság,(Kultúra-ny.),62+2 p. Kiadói papírkötés. Első kiadás. A szerző által dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
9,93
EUR
,
11,32
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

341. Auction:
Payment deadline is 22 March

342. Auction:
From 12 March to 21 March
Payment deadline is 5 April
Seeing: From 18 to 21 March

 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment