Books: Military

Number of items: 26

16700.

8 000 HUF
16701.

2 000 HUF
Georg von Tannenberg: Lebensgeschichte des berühmten siegreichen russisch-kaiserl. General-Feldmarschalls en chef Grafen von Suwarow-Rymniskoy. Wien, 1795, Johann Georg Binz, 67 p. Német nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, apró hiánnyal a címlapon.
16702.

6 000 HUF
Gyalog Ödön: Horthy Miklós katonája vagyok... Egy tüzérszázados emlékiratai. Bp., 1992, General Press. Kiadói velúr-kötés, műanyag védőborítóban.
16703.

Gyalog Ödön: "Horthy Miklós katonája vagyok..." Egy tüzérszázados emlékiratai. Bp., 1992, General Press. Kiadói velúr-kötés, műanyag védőborítóban.

2 000 HUF
A magyar katona vitézségének ezer éve. Szerk.: Pilch Jenő. 1. köt. Bp., é. n., Franklin. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
16704.

3 000 HUF
16705.

3 000 HUF
16706.

1 200 HUF
Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. Budapest, 1983, Zrínyi Katonai kiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16707.

1 000 HUF
Bártfai Szabó László: Az utolsó emberig. Egy csapatparancsnok visszaemlékezései a Don menti harcokra. Bp.,1988, Szerzői kiadás, (Szombathely, Sylvester János-nyomda.) Kiadói papírkötésben.
16708.

1 000 HUF
Dobai Péter: A birodalom ezredese. Bp., 1985. Magvető
16709.

1 000 HUF
16710.

800 HUF
Len Deighton: Vadászrepülők. Európa Könyvkiadó, 2013
16711.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF