Books: Military

Number of items: 26

16700.

8 000 HUF
25,81
29,41
16701.

2 000 HUF
6,45
7,35
Georg von Tannenberg: Lebensgeschichte des berühmten siegreichen russisch-kaiserl. General-Feldmarschalls en chef Grafen von Suwarow-Rymniskoy. Wien, 1795, Johann Georg Binz, 67 p. Német nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, apró hiánnyal a címlapon.
16702.

6 000 HUF
19,35
22,06
Gyalog Ödön: Horthy Miklós katonája vagyok... Egy tüzérszázados emlékiratai. Bp., 1992, General Press. Kiadói velúr-kötés, műanyag védőborítóban.
16703.

Gyalog Ödön: "Horthy Miklós katonája vagyok..." Egy tüzérszázados emlékiratai. Bp., 1992, General Press. Kiadói velúr-kötés, műanyag védőborítóban.

2 000 HUF
6,45
7,35
A magyar katona vitézségének ezer éve. Szerk.: Pilch Jenő. 1. köt. Bp., é. n., Franklin. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
16704.

3 000 HUF
9,68
11,03
16705.

3 000 HUF
9,68
11,03

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

337. Auction:
Payment deadline is 18 January

338. Auction:
From 15  to 24 January
Payment deadline is 8 February
Seeing: From 21 to 24 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.