https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Law

Number of items: 29

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Fabinyi Tihamér: Polgári perrendtartás II. Bp., 1931. Grill Károly. Aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban.
15738.

Fabinyi Tihamér: Polgári perrendtartás II. Bp., 1931. Grill Károly. Aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Magyarországi rendeletek tára. Huszonhatodik folyam. 1892 V-VIII+IX-XII. füzetek. (Két kötetben.) Bp., Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt.,XII+1129-1487+VIII+1489-2184;+VI+2185-2646+VI.+2647-3524 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, a XI-XI. füzetnek nincs címlapja, folytatólagosan követi a X. füzetet, a tartalomjegyzéke a könyv végén, belül jó állapotban. M. Kir. Belügyminisztérium, és Büntető Kir. Járásbíróság, Bp. pecséteivel.
15739.

Magyarországi rendeletek tára. Huszonhatodik folyam. 1892 V-VIII+IX-XII. füzetek. (Két kötetben.) Bp., Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt.,XII+1129-1487+VIII+1489-2184;+VI+2185-2646+VI.+2647-3524 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, a XI-XI. füzetnek nincs címlapja, folytatólagosan követi a X. füzetet, a tartalomjegyzéke a könyv végén, belül jó állapotban. M. Kir. Belügyminisztérium, és Büntető Kir. Járásbíróság, Bp. pecséteivel.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
Magyarországi rendeletek tára. Negyvenegyedik folyam. 1907. I. kötet. Bp.,1908, Pesti Könyvnyomda Rt., 1292 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, a hátsó kötéstábla viseltes,1083-1180. oldalak között a lapszélek gyűröttek. A M. Kir. Belügyminisztérium bélyegzőjével.
15740.

Magyarországi rendeletek tára. Negyvenegyedik folyam. 1907. I. kötet. Bp.,1908, Pesti Könyvnyomda Rt., 1292 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, a hátsó kötéstábla viseltes,1083-1180. oldalak között a lapszélek gyűröttek. A M. Kir. Belügyminisztérium bélyegzőjével.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Magyarországi rendeletek tára. Negyvenedik folyam. 1906. II. kötet. Bp.,1907, Pesti Könyvnyomda Rt., 1229-2603 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, de belül jó állapotban.
15741.

Magyarországi rendeletek tára. Negyvenedik folyam. 1906. II. kötet. Bp.,1907, Pesti Könyvnyomda Rt., 1229-2603 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, de belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Magyarországi rendeletek tára. Negyvenhetedik folyam. 1913. Főbizományos: Tisza Testvérek. Bp.,1913, Pesti Könyvnyomda Rt.,999-2017 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, a kötéstáblák megtörtek sérültek, az utolsó pár lap (4-5) kissé viseltes.  A M. Kir. Belügyminisztérium bélyegzőjével.
15742.

Magyarországi rendeletek tára. Negyvenhetedik folyam. 1913. Főbizományos: Tisza Testvérek. Bp.,1913, Pesti Könyvnyomda Rt.,999-2017 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, a kötéstáblák megtörtek sérültek, az utolsó pár lap (4-5) kissé viseltes. A M. Kir. Belügyminisztérium bélyegzőjével.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
5
Közszolgálati jogszabályok gyűjteménye I. Az állami és vármegyei alkalmazottak illetékei. Összeállította a M. Kir. Pénzügyminisztérium illetményügyi főosztálya. Bp., 1940, M. Kir. Állami Nyomda, XVI+188 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Ledniczky András kunszentmártoni telekkönyvvezető névbélyegzőjével.
15743.

Közszolgálati jogszabályok gyűjteménye I. Az állami és vármegyei alkalmazottak illetékei. Összeállította a M. Kir. Pénzügyminisztérium illetményügyi főosztálya. Bp., 1940, M. Kir. Állami Nyomda, XVI+188 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Ledniczky András kunszentmártoni telekkönyvvezető névbélyegzőjével.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
1928 évi országos törvénytár. Corpus Juris. Bp., 1928. Belügyminisztérium 585p. Korabeli félvászon kötésben
15744.

1928 évi országos törvénytár. Corpus Juris. Bp., 1928. Belügyminisztérium 585p. Korabeli félvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. V. kötet: 1913-1926. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1928, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval.   Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki.   Józsa Sándor Arany kalász Gyógyszertára. Kunhegyes bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert Arany kalász patika bélyegzőjével.   Ritka!
15745.

Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. V. kötet: 1913-1926. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1928, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki. 'Józsa Sándor "Arany kalász" Gyógyszertára. Kunhegyes' bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert "Arany kalász" patika bélyegzőjével. Ritka!

 
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
12,43
EUR
,
13,53
USD
Number of bids:
0
Dárday Sándor: Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekből rendszeresen összeállította: Dárday Sándor. Első rész. Közjog, szervezet, statisztika. Budapest, 1897, Athenaeum Rt.,833p. Második kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, jó állapotban
15746.

Dárday Sándor: Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekből rendszeresen összeállította: Dárday Sándor. Első rész. Közjog, szervezet, statisztika. Budapest, 1897, Athenaeum Rt.,833p. Második kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Magyarország alaptörvénye(2012. január 1.). Bp., 2012, Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó Kft. Kiadói kartonált kötés, képekkel gazdagon illusztrált, jó állapotban.
15747.

Magyarország alaptörvénye(2012. január 1.). Bp., 2012, Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó Kft. Kiadói kartonált kötés, képekkel gazdagon illusztrált, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Az 1870-ik évi törvények gyűjteménye. Pest, 1872, Ráth Mór. Korabeli félvászon-kötésben, kopottas borítóval, az elülső kötéstábla elvált a gerinctől, egy-két helyen ceruzás bejelöléssel, márványozott lapélekkel.
15748.

Az 1870-ik évi törvények gyűjteménye. Pest, 1872, Ráth Mór. Korabeli félvászon-kötésben, kopottas borítóval, az elülső kötéstábla elvált a gerinctől, egy-két helyen ceruzás bejelöléssel, márványozott lapélekkel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Elzett Művek 1976-1980 Kollektív Szerződése+Elzett Művek 1976-1980 Kollektív Szerződésének I-II. sz. összevont módosító függeléke. h.n.,é.n., FMNYV dunaújvárosi telepe, 224+26 p. Kiadói egészvászon-kötés, és kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15749.

Elzett Művek 1976-1980 Kollektív Szerződése+Elzett Művek 1976-1980 Kollektív Szerződésének I-II. sz. összevont módosító függeléke. h.n.,é.n., FMNYV dunaújvárosi telepe, 224+26 p. Kiadói egészvászon-kötés, és kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment