Books: History

Number of items: 175

Leo Frobenius: Afrikai kultúrák. Válogatott írások. Szerkesztette, válogatta, az utószót és a jegyzetek írta, a fordítást ellenőrizte: Bodrogi Tibor. Fordította: G. Beke Margit, Kárpáty Csilla, Soltész Gáspár. Bp.,1981, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15779.

800 HUF
A Magyar Nemzet Története. Milleniumi kiadás 23.-198. füzetek közötti 31 db szórványszáma
15780.

4 000 HUF
Kulcsár Zsuzsanna: Rejtélyek és botrányok a középkorban. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15781.

800 HUF
I. B. Brasinszkij: Szkíta kincsek nyomában. Fordította: Kovanecz Ilona. Bp.,1979,Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15782.

1 000 HUF
Kazimierz Michalowski: Piramisok és masztabák. Fordította: Pályi András. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15783.

800 HUF
Steffen Wenig: A nő az ókori Egyiptomban. Bp., 1967, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15784.

1 000 HUF
Asztalos Miklós- Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp.,(1934), Dante, 560 p. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, néhány ceruzás aláhúzással.
15785.

1 600 HUF
Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Budapest, 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 405 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.
15786.

1 000 HUF
13
Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. Bp., 1925, Enciklopédia Rt., VIII+324+4 p. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
15787.

10 000 HUF
27,03
29,41
Schultze-Pfaelzer, Gerhard: Hindenburg und Hitler zur Führung vereint Berlin, 1933. Stollberg, Egészvászon kötésben, laza fűzéssel / loose binding
15788.

2 000 HUF
11
Zajti Ferenc: Magyar évezredek. Bp., 1999? Magyar Ház. Papírkötésben, jó állapotban.
15789.

1 400 HUF
Révész László: A magyar honfoglalás kora. Bp., Magyar Nemzeti Múzeum.
15790.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF