Books: History

Number of items: 175

Histoire des Revolutions de Hongrie, ou lon donne une idée juste de son legitime Gouvernement. I-V. kötet. La Haye [Hága], 1739, Jean Neaulme, 6+446+6+352+6+392+6+362+6+410 p. Francia nyelven. Korabeli papírkötésben, festett lapélekkel, a II. kötetben foltos lapokkal, a III.-IV.-V. kötet borítói viseltesek, elvált a könyvtesttől, a címlapok kijárnak, az I. kötetből a rézmetszető portré, és a kihajtható térkép hiányzik. Az utolsó kötet hiányzik.
15755.

Histoire des Revolutions de Hongrie, ou l'on donne une idée juste de son legitime Gouvernement. I-V. kötet. La Haye [Hága], 1739, Jean Neaulme, 6+446+6+352+6+392+6+362+6+410 p. Francia nyelven. Korabeli papírkötésben, festett lapélekkel, a II. kötetben foltos lapokkal, a III.-IV.-V. kötet borítói viseltesek, elvált a könyvtesttől, a címlapok kijárnak, az I. kötetből a rézmetszető portré, és a kihajtható térkép hiányzik. Az utolsó kötet hiányzik.

26 000 HUF
83,87
94,89
Launay, Carl .Ludovico. de.: Der Seinen zu erziehen habenden Jungen Cavalier in der Profan- und Kirchen-Historie, So wohl als in der Geographie, Denen Haupt-Principiis Juris Publici, dem noethigsten von der Heraldic, der Genealogie derer vornehmsten Haeuser in Europa/ und was sonsten zu dem Anfang der Staats-Wissenschafft gehoerig Getreu, und gruendlich unterweisende Hofmeister, Zum Nutzen derer beyden Jungen Herren Grafen von Nostiz und Rhineck. Augsburg, 1738 Martin Veith 1t (címkép) [12], 270p, [22] 6 kihajtható metszettel (térképek, leszármazási tábla). Korabeli, gerincén sérült egészbőr kötésben./ With 7 tables of engravings. 6 fold out (maps and heraldic table) In damaged full leather binding.
15756.

24 000 HUF
77,42
87,59
15757.

16 000 HUF
51,61
58,39
15758.

38 000 HUF
122,58
138,69
Ian Kershaw: Hitler. 1889-1936. Hybris. Fordította: Fazekas István. Bp.,2003, Szukits. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.
15759.

28 000 HUF
90,32
102,19
G. F. Scott Elliot: A primitív ember hajdan és most. Fordította Schöpflin Aladár. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1911, Franklin-Társulat. Számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, a címlap, az elülső előzéklap és a címkép kijár, az elülső szennylap szakadt.
15760.

4 000 HUF
12,90
14,60

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

347. Auction:
Payment deadline is 21 June

348. Auction:
From 11 to 20 June
Payment deadline is 5 July
Seeing: From 17 to 20 June

31. Mayor auction
Payment deadline: 1 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.