Books: Architecture, Art

Number of items: 228

Design. A forma művészete. Válogatta, szerkesztette és az utószót írta: Dvorszky Hedvig. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
16882.

800 HUF
16883.

1 000 HUF
Thomas Thilo: Hagyományos kínai építészet. Fordította Halmy Ferenc. Bp.,1985, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16884.

1 200 HUF
Feleky Géza: Munkácsy. Eggenberger Művészkönyvei. Bp., 1912, Eggenberger-féle Könyvkiadóvállalat. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált kötés, a gerincen kis hiánnyal.
16885.

2 200 HUF
5,95
6,47
18 művész 48 rajz. Budapest, 1942, Unitas. Kiadói papírmappa (sérült). A fedelet Sugár István tervezte. Bán Béla, Berda Ernő, B. Juhász Pál, Buti István, Farkas Aladár, Fehér György, Háy Károly László, Kasitzky Ilona, Kondor György, Nagy Béla, Nolipa István Pál, Oelmacher Anna, Roxi József, Schnitzler János, Sugár Andor, Szabó István, Szántó Piroska, Tauber Blanka rajzai. nyomatok.
16886.

2 000 HUF
Erdélyi Helikon. Zsögödi Nagy Imre grafikái. Bp.,én., Múzsák, 8 p.+20 t. Kiadói papírmappában, Komplett .
16887.

2 000 HUF
Farkas Zsuzsa: Festő-fényképészek 1840-1880. Bp., 2005. Magyar Fotográfiai Múzeum. Kiadói kartonált papírkötésben.
16888.

3 000 HUF
Farkas Zsuzsa: Embermásoló. Borsos József festőművész fényképeinek története. Kecskemét, 2009. Magyar Fotográfiai Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
16889.

3 000 HUF
Az elsüllyedt jelek I. A 20. századi magyar könyvillusztráció Magyarország határain kívül. Bp., 2003, Magyar Képzőművészek és Iparművészek Társasága. Kiadói papírkötés.
16890.

2 000 HUF
16891.

2 200 HUF
5,95
6,47
Világhíres Festők sorozat 6 kötete. 2. Van Gogh 5. Renoir 7. Turner 9. El Greco 10. Cézanne 11. Picasso. Bp., 2010, Kossuth Kiadó. Kiadói modern keménykötésben.
16892.

6 000 HUF
16893.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF