https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 228

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Demeter Zsófia - Gelencsér Ferenc: Székesfehérvár anno...Pillanatképek egy város életéből. Székesfehérvár 1990.
16858.

Demeter Zsófia - Gelencsér Ferenc: Székesfehérvár anno...Pillanatképek egy város életéből. Székesfehérvár 1990.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Légrádi Istvánné, Tamás Tihamérné: Lakásdíszítő Kézimunkák. Minerva Kézimunkalbumok. Bp., 1981, Közgazasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, 9-12.,14. lapok hiányoznak.
16859.

Légrádi Istvánné, Tamás Tihamérné: Lakásdíszítő Kézimunkák. Minerva Kézimunkalbumok. Bp., 1981, Közgazasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, 9-12.,14. lapok hiányoznak.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Imre Makovecz, Hongaars architect. Rotterdam, 1989, Architectuur. Kiadói papírkötés, a könyv alsó sarka és a gerinc alsó része sérült, holland nyelven./ Paperbinding, damaged, in Dutch language.
16860.

Imre Makovecz, Hongaars architect. Rotterdam, 1989, Architectuur. Kiadói papírkötés, a könyv alsó sarka és a gerinc alsó része sérült, holland nyelven./ Paperbinding, damaged, in Dutch language.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Cristina Lastrego-Francesco Testa: Nézz, láss, kérdezz I-III. kötet: I. kötet: Az emberi alak. II. kötet: A környezet. III. kötet: Tömegkomunikáció. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítókkal, az egyik elülső borítóján firkával.
16861.

Cristina Lastrego-Francesco Testa: Nézz, láss, kérdezz I-III. kötet: I. kötet: Az emberi alak. II. kötet: A környezet. III. kötet: Tömegkomunikáció. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítókkal, az egyik elülső borítóján firkával.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Hungary Before and After. Ab Exhibition of Hungarian Art. Magyarország Akkor és Most. [Bp.], [1993], Fővárosi Képtár-Kiscelli Múzeum, Ságvári-Nyomda-ny. Kiállítási katalógus angol nyelven, magyar kísérőfüzettel. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16862.

Hungary Before and After. Ab Exhibition of Hungarian Art. Magyarország Akkor és Most. [Bp.], [1993], Fővárosi Képtár-Kiscelli Múzeum, Ságvári-Nyomda-ny. Kiállítási katalógus angol nyelven, magyar kísérőfüzettel. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Dercsényi Balázs, Hegyi Gábor, Marosi Ernő, Takács Béla: Reformierte Kirchen in Ungarn. Bp., 1992, Hegyi & Társa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16863.

Dercsényi Balázs, Hegyi Gábor, Marosi Ernő, Takács Béla: Reformierte Kirchen in Ungarn. Bp., 1992, Hegyi & Társa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Dr. Richard Bürner: Alte Grabmäler auf Deutschen Friedhöfen. Berlin, 1913,Otto Baumgärtel. Kiadói egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal, német nyelven.
16864.

Dr. Richard Bürner: Alte Grabmäler auf Deutschen Friedhöfen. Berlin, 1913,Otto Baumgärtel. Kiadói egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal, német nyelven.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Kristiana Hartmann, Franziska Bollerey: 200 Jahre architektur. Delft, 1987, Delft University Press. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, német nyelven./Paperbinding, in German language.
16865.

Kristiana Hartmann, Franziska Bollerey: 200 Jahre architektur. Delft, 1987, Delft University Press. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, német nyelven./Paperbinding, in German language.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Németh Amadé: Operahősök Lexikona.Bp., é.n. Anno kiadó
16866.

Németh Amadé: Operahősök Lexikona.Bp., é.n. Anno kiadó

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Number of bids:
0
Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. Erato Classica I. Szalay Lajos rajzaival. Bp., 1980. Helikon. Kiadói egészvászon-kötés
16867.

Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. Erato Classica I. Szalay Lajos rajzaival. Bp., 1980. Helikon. Kiadói egészvászon-kötés

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Kovács Bernadett: A festészet története - A reneszánsztól az avantgárd mozgalmakig. Kisújszállás,2010, Pannon-Literatúra Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
16868.

Kovács Bernadett: A festészet története - A reneszánsztól az avantgárd mozgalmakig. Kisújszállás,2010, Pannon-Literatúra Kft. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Roger Whiting: Leonardo, a reneszánsz ember Képzőművészeti Kiadó, 2002
16869.

Roger Whiting: Leonardo, a reneszánsz ember Képzőművészeti Kiadó, 2002

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment