Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 24

11070.

120 000 HUF
324,32
352,94
K.O. jelzéssel: Vakarózó ló. Festett műanyag, festék kopásokkal, m:21 cm, h:25 cm
11071.

3 000 HUF
15
XX. század első fele: Tekéző, bronz szobor műkő talapzaton / Bowling player.
11072.

12 000 HUF
32,43
35,29
Ágaskodó ló, festett műgyanta, kopásokkal, m:36 cm
11073.

3 000 HUF
Mihály Gábor (1942- ): Lebegés, bronz szobor, jelzett, talapzaton, m: 19,5 cm
11074.

44 000 HUF
118,92
129,41
Jelzés nélkül: Bika. Bronz, márvány talapzaton, m:16,5 cm, h:17 cm
11075.

20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1910 Bécs, Peter Tereszczuk (1875-1963): Figurális névjegykártyatartó. Bronz, elefántcsont, jelzett, m:28 cm, 25×21 cm /  cca 1910 Wien, Peter Tereszczuk (1875-1963): Business card holder with figurine, bronze, ivory, h: 28 cm, 25×21 cm
11076.

220 000 HUF
594,59
647,06
A kis csavargó, jelzett (Schmidt Felling, J.B Deposee), nagy szériás modern bronz figura, m:18 cm
11077.

14 000 HUF
37,84
41,18
Vadászkutya a fácánnal, festett spiáter, jelzés nélkül, m:13,5 cm, h:21 cm
11078.

8 000 HUF
1972 Munkásőr, irizáló mázas fém szobor, fa talppal, felirattal, m: 24,5 cm
11079.

7 000 HUF
18,92
20,59
Jelzés nélkül: Komainu figura. Bronz, fa talapzaton, m:14 cm,
11080.

14 000 HUF
37,84
41,18
Jelzés nélkül: Egzotikus női figura. Bronz, márvány talapzaton, m: 31 cm
11081.

18 000 HUF
48,65
52,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF