Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 24

11070.

120 000 HUF
347,83
410,96
K.O. jelzéssel: Vakarózó ló. Festett műanyag, festék kopásokkal, m:21 cm, h:25 cm
11071.

3 000 HUF
8,70
10,27
15
XX. század első fele: Tekéző, bronz szobor műkő talapzaton / Bowling player.
11072.

12 000 HUF
34,78
41,10
Ágaskodó ló, festett műgyanta, kopásokkal, m:36 cm
11073.

3 000 HUF
8,70
10,27
Mihály Gábor (1942- ): Lebegés, bronz szobor, jelzett, talapzaton, m: 19,5 cm
11074.

44 000 HUF
127,54
150,68
Jelzés nélkül: Bika. Bronz, márvány talapzaton, m:16,5 cm, h:17 cm
11075.

20 000 HUF
57,97
68,49
cca 1910 Bécs, Peter Tereszczuk (1875-1963): Figurális névjegykártyatartó. Bronz, elefántcsont, jelzett, m:28 cm, 25×21 cm /  cca 1910 Wien, Peter Tereszczuk (1875-1963): Business card holder with figurine, bronze, ivory, h: 28 cm, 25×21 cm
11076.

220 000 HUF
637,68
753,42
A kis csavargó, jelzett (Schmidt Felling, J.B Deposee), nagy szériás modern bronz figura, m:18 cm
11077.

14 000 HUF
40,58
47,95
Vadászkutya a fácánnal, festett spiáter, jelzés nélkül, m:13,5 cm, h:21 cm
11078.

8 000 HUF
23,19
27,40
1972 Munkásőr, irizáló mázas fém szobor, fa talppal, felirattal, m: 24,5 cm
11079.

7 000 HUF
20,29
23,97
Jelzés nélkül: Komainu figura. Bronz, fa talapzaton, m:14 cm,
11080.

14 000 HUF
40,58
47,95
Jelzés nélkül: Egzotikus női figura. Bronz, márvány talapzaton, m: 31 cm
11081.

18 000 HUF
52,17
61,64

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.