Antique

Number of items: 27

Ezüst (Ag.) nyakú ólomkristály váza, metszett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
11055.

6 000 HUF
17,70
19,80
Jelzett angol ezüstözött alpakka kínáló, áttört peremmel, 30×23 cm, m: 10 cm
11056.

4 000 HUF
11,80
13,20
Jugendstil vörösréz karafa, sárgaréz rátétekkel, jelzés nélkül, m: 32 cm
11057.

12 000 HUF
35,40
39,60
WMF szecessziós füles kínáló, aranyozott alpakka, jelzett, csiszolt üvegbetéttel, m:22 cm, d:21,5 cm,
11058.

12 000 HUF
35,40
39,60
Jelzett angol ezüstözött alpakka kínáló kosár, 28×23 cm, m:23 cm
11059.

6 000 HUF
17,70
19,80
cca 1800-1900 Sasvári Pieta, festett fa, kopott, modern hátlappal, 32×16,5×5,5 cm
11060.

8 000 HUF
23,60
26,40
31
Ezüst (Ag.) talpas ólomkristály váza, csiszolt, jelzett (P.V), Krúdy gyula emlékverseny I. felirattal, m:28,5 cm
11061.

Ezüst (Ag.) talpas ólomkristály váza, csiszolt, jelzett (P.V), Krúdy gyula emlékverseny I." felirattal, m:28,5 cm

9 000 HUF
26,55
29,70
Ezüst (Ag.) talpas váza, csiszolt ólomkristály csorbával, jelzett, m:17,5 cm
11062.

3 000 HUF
8,85
9,90
16
Royal Zinn szecessziós ón tálca, jelzett, apró horpadással, 27×17 cm
11063.

18 000 HUF
53,10
59,41
XIX. sz vége: Jelzett kínai ópiumpipa- Jáde, fém, gazdagon díszített, sárkány és majom figurával és feliratokkal 13 cm, szárral 27 cm / Antique Chinese opium pipe. Richly ornamented, signed, jade and metal with dragon and monkey figure. 13 (27) cm
11064.

30 000 HUF
88,50
99,01
Teknőst formázó, nagyméretű bronz kínai pcseétnyomó. / large turtle shaped Chinese bronze seal maker 9x9 cm
11065.

12 000 HUF
35,40
39,60
Wolkenstein und Glückselig historizáló cukortartó párban, aranyozott alpakka, kopott, jelzett, m:11,5 c, (2×)
11066.

10 000 HUF
29,50
33,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

373. Auction:
Payment deadline is 17 July

374. Auction:
From 7 to 16 July
Payment deadline is 31 July
Viewing: From 13 to 16 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.