Antique

Number of items: 27

Ezüst ( Ag.) borítású parafa dugó, d: 5 cm, bruttó: 45 g
11043.

4 000 HUF
12,12
13,07
Ezüst nyeles szecessziós tortalapát, jelzett, h:24 cm
11044.

8 000 HUF
24,24
26,14
Pecsétnyomó, monogramos márvány nyéllel / Seal maker 7 cm
11045.

4 000 HUF
12,12
13,07
Régi réz kézi tükör bohóc és Hold figurákkal 22 cm Tükör kissé sérült.
11046.

4 000 HUF
12,12
13,07
Ezüst nyelű péksütemény fogó, jelzett, h:24 cm
11047.

6 000 HUF
18,18
19,61
Kínai pecsétnyomó. Mázas, festett porcelán. Hibátlan / Chinese seal maker. Glazed, painted. 13 cm
11048.

8 000 HUF
24,24
26,14
1907 Delettrez Paris Esora francia réz ékszeres doboz, belül selyem (szakadásokkal), jelzett, 12×7,5 cm
11049.

8 000 HUF
24,24
26,14
11050.

50 000 HUF
151,52
163,40
Férfi akt bronz lámpa 33 cm. Porcelán foglalattal, búra nélkül .
11051.

16 000 HUF
48,48
52,29
XIX. sz: Oroszlán figura. Vas és bronz ötvözet / Lion figure. Bronze, iron. 17x14 cm
11052.

20 000 HUF
60,61
65,36
11053.

20 000 HUF
60,61
65,36
Ezüst (Ag.) nyakú ólomkristály váza, metszett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11054.

12 000 HUF
36,36
39,22

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.