Number of items: 165

Herendi virágmintás porcelán mokkás csésze + alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 7 és 11,5 cm
11158.

3 000 HUF
Herendi porcelán virágmintás (Tertia) teás csésze, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11 cm
11159.

2 800 HUF
7,57
8,24
Herendi ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett (koronás), kopott, 7,5×4,5 cm
11160.

9 000 HUF
24,32
26,47
Herendi emlék tálka, jelzés nélkül, hibátlan, d: 18 cm
11161.

3 400 HUF
9,19
10,00
11162.

3 400 HUF
9,19
10,00
Herendi virágmintás (tanulómintás) porcelán fedeles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11163.

6 500 HUF
17,57
19,12
Herendi petrezselyemmintás porcelán tojás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16,5×11×9,5 cm
11164.

9 500 HUF
25,68
27,94
11165.

20 000 HUF
54,05
58,82
Herendi, petrezselyem mintás porcelán cukortartó d:12 cm, m:10 cm
11166.

3 000 HUF
13
Herendi Viktória mintás porcelán lámpatest, búrával, kézzel festett, jelzett, a talpak kopottak, m: 23,5 cm, búrával: 28 cm.
11167.

16 000 HUF
43,24
47,06
Herendi porcelán tyúk, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
11168.

18 000 HUF
48,65
52,94
Herendi porcelán vaddisznófejes asztali dísz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm
11169.

1 000 HUF
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF