Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 23

31023.

11 000 HUF
29,73
32,35
Ausztria DN Bécsi Cipészek Szövetkezete / A cipőkereskedelemben tanúsított kiemelkedő tevékenységért Br emlékérem, eredeti A. BURISCHEK GRAVEUR WIEN, XVI. NÖDLG. 10 gyártói tokban (72,45g/60mm) T:2 / Austria ND Genossenschaft der Schumacher in Wien / Für besondere verdienste um das Schumacher Gewerbe Br commemorative medallion in original A. BURISCHEK GRAVEUR WIEN, XVI. NÖDLG. 10 makers case (72,45g/60mm) C:XF
31024.

Ausztria DN "Bécsi Cipészek Szövetkezete / A cipőkereskedelemben tanúsított kiemelkedő tevékenységért" Br emlékérem, eredeti "A. BURISCHEK GRAVEUR WIEN, XVI. NÖDLG. 10" gyártói tokban (72,45g/60mm) T:2 / Austria ND "Genossenschaft der Schumacher in Wien / Für besondere verdienste um das Schumacher Gewerbe" Br commemorative medallion in original "A. BURISCHEK GRAVEUR WIEN, XVI. NÖDLG. 10" makers case (72,45g/60mm) C:XF

6 000 HUF
Ausztria DN Mozart / Szülőháza Salzburgban Zn emlékérem (38mm) T:2,2- Austria ND Mozart / Mozarts birthplace in Salzburg Zn commemorative medallion (38mm) C:XF,VF
31025.

Ausztria DN "Mozart / Szülőháza Salzburgban" Zn emlékérem (38mm) T:2,2- Austria ND "Mozart / Mozart's birthplace in Salzburg" Zn commemorative medallion (38mm) C:XF,VF

3 000 HUF
Ausztria DN Franz Schubert jelzett Ag emlékérem (20,24g/0.925/40mm) T:PP Austria ND Franz Schubert hallmarked Ag commemorative medal (20,24g/0.925/40mm) C:PP
31026.

Ausztria DN "Franz Schubert" jelzett Ag emlékérem (20,24g/0.925/40mm) T:PP Austria ND "Franz Schubert" hallmarked Ag commemorative medal (20,24g/0.925/40mm) C:PP

6 000 HUF
Csehszlovákia 1975. Bélyegkiállítás (?) - Egészségügy és ifjúság / Dr. Mihály Kispál ezüstözött fém emlékérem (50mm) T:2 Czechoslovakia 1975. Stamp exhibition (?) - Health and youth / Dr. Mihály Kispál silvered metal commemorative medal (50mm) C:XF
31027.

Csehszlovákia 1975. "Bélyegkiállítás (?) - Egészségügy és ifjúság / Dr. Mihály Kispál" ezüstözött fém emlékérem (50mm) T:2 Czechoslovakia 1975. "Stamp exhibition (?) - Health and youth / Dr. Mihály Kispál" silvered metal commemorative medal (50mm) C:XF

1 200 HUF
Franciaország DN Henri de France / Fides Spes Br emlékérem (23mm) T:2,2- ph. France ND Henri de France / Fides Spes Br commemorative medal (23mm) C:XF,VF edge error
31028.

Franciaország DN "Henri de France / Fides Spes" Br emlékérem (23mm) T:2,2- ph. France ND "Henri de France / Fides Spes" Br commemorative medal (23mm) C:XF,VF edge error

2 000 HUF
Izrael ~1981. Aranyozott háborús? fém emlékérem, eredeti csomagolásban (24mm) T:1 Israel ~1981. Gold plated metal war? commemorative medallion in original packing (24mm) C:UNC
31029.

1 000 HUF
Kína 2008. Pekingi Olimpia 2008. kabalaállatok aranyozott Br emlékérem, eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (60mm) T:PP China 2008. Beijing Olympics 2008. mascots gold plated Br commemorative medallion in original case, with certificate (60mm) C:PP
31030.

Kína 2008. "Pekingi Olimpia 2008. kabalaállatok" aranyozott Br emlékérem, eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (60mm) T:PP China 2008. "Beijing Olympics 2008. mascots" gold plated Br commemorative medallion in original case, with certificate (60mm) C:PP

8 000 HUF
31031.

8 000 HUF
Nagy-Britannia 2014. I. Világháború 1914-1918 / The Daily Mail emlékérem fém emlékérem, műanyag tokban, információs lappal T:1 Great Britain 2014. World War I 1914-1918 / The Daily Mail Commemorative Coin commemorative medallion in plastic case with information sheet C:UNC
31032.

1 000 HUF
Német Birodalom / Szászország 1889. A Wettin-ház 800. éves évfordulója 1089-1889 fém emlékérem (28,5mm) T:2 patina, fülnyom, ph. German Empire / Saxony 1889. 800th anniversary of the House of Wettin 1089-1889 metal commemorative medal (28,5mm) C:XF patina, earmark, edge error
31033.

Német Birodalom / Szászország 1889. "A Wettin-ház 800. éves évfordulója 1089-1889" fém emlékérem (28,5mm) T:2 patina, fülnyom, ph. German Empire / Saxony 1889. "800th anniversary of the House of Wettin 1089-1889" metal commemorative medal (28,5mm) C:XF patina, earmark, edge error

2 000 HUF
Németország 1996. Az utolsó német ECU Cu-Ni emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (27,7g/40mm) T:1,1- Germany 1996. Der letzte Deutschland-ECU Cu-Ni commemorative medal with German language certificate (27,7g/40mm) C:UNC,AU
31034.

Németország 1996. "Az utolsó német ECU" Cu-Ni emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (27,7g/40mm) T:1,1- Germany 1996. "Der letzte Deutschland-ECU" Cu-Ni commemorative medal with German language certificate (27,7g/40mm) C:UNC,AU

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF