Military

Number of items: 30

1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalaggal T:1-  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with ribbon C:AU NMK 249.
31051.

2 000 HUF
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gold plated Br decoration with ribbon C:XF NMK 269.
31052.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration with ribbon C:XF NMK 269.

1 800 HUF
9
1914. A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:2 kis zománchibák  Hungary 1914. Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration hallmarked, enamelled Ag decoration on ribbon C:AU,XF  NMK 283.
31053.

1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:2 kis zománchibák Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration" hallmarked, enamelled Ag decoration on ribbon C:AU,XF NMK 283.

18 000 HUF
48,65
52,94
1914. Világháborús emlék / Ferenc József és II. Vilmos Br medál füllel (17mm) T:2- patina, ph.
31054.

1914. "Világháborús emlék / Ferenc József és II. Vilmos" Br medál füllel (17mm) T:2- patina, ph.

1 000 HUF
1916. Ferenc József-rend lovagkeresztje aranyozott Br kitüntetés vörös mellszalagon, karikán Mayers Söhne, in Wien gyártói jelzéssel, eredeti adományozói dísztokban, mellette az adományozói okirat a rendkancellár saját kezű aláírásával ellátva! T:2 aranyozás kopott a koronán Hungary 1916. Order of Franz Joseph, Knights Cross gold plated Br decoration with red ribbon, Mayers Söhne, in Wien makers mark on ring, in original case, and also with the awarding document with signature of the Orden Chancellor! C:XF gold plating worn on crown  NMK 207.
31055.

1916. "Ferenc József-rend lovagkeresztje" aranyozott Br kitüntetés vörös mellszalagon, karikán "Mayer's Söhne, in Wien" gyártói jelzéssel, eredeti adományozói dísztokban, mellette az adományozói okirat a rendkancellár saját kezű aláírásával ellátva! T:2 aranyozás kopott a koronán Hungary 1916. "Order of Franz Joseph, Knight's Cross" gold plated Br decoration with red ribbon, "Mayer's Söhne, in Wien" makers mark on ring, in original case, and also with the awarding document with signature of the Orden Chancellor! C:XF gold plating worn on crown NMK 207.

120 000 HUF
324,32
352,94
1916. A Polgári Hadi Érdemkereszt II. osztálya zománcozott és aranyozott, jelzett Ag kitüntetés, a tűn BACHRUCH gyártói jelzés, eredeti dísztokban T:2 aranyozás kopott, a tok sérült Hungary 1916. War Cross for Civil Merit, IInd Class enamelled and gold plated, hallmarked Ag decoration with BACHBRUCH makers mark on pin, in original case C:XF gold plating worn, the case is damaged NMK 289.
31056.

1916. "A Polgári Hadi Érdemkereszt II. osztálya" zománcozott és aranyozott, jelzett Ag kitüntetés, a tűn "BACHRUCH" gyártói jelzés, eredeti dísztokban T:2 aranyozás kopott, a tok sérült Hungary 1916. "War Cross for Civil Merit, IInd Class" enamelled and gold plated, hallmarked Ag decoration with "BACHBRUCH" makers mark on pin, in original case C:XF gold plating worn, the case is damaged NMK 289.

40 000 HUF
108,11
117,65
31057.

8 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1918. Béke 1918 Zn sapkajelvény (35x39mm) T:1 hajlott tű / Austro-Hungarian Monarchy 1918. Frieden 1918 (Peace 1918) Zn cap badge (35x39mm) C:UNC bent needle
31058.

Osztrák-Magyar Monarchia 1918. "Béke 1918" Zn sapkajelvény (35x39mm) T:1 hajlott tű / Austro-Hungarian Monarchy 1918. "Frieden 1918 (Peace 1918)" Zn cap badge (35x39mm) C:UNC bent needle

4 000 HUF
~1938-1944. Légoltalmi Liga őrségparancsnoki karjelvénye (60,5mm) T:2
31059.

5 000 HUF
1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés mellszalagon T:1- Hungary 1938. Upper Hungary Medal Br decoration with ribbon C:AU NMK.: 427
31060.

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés mellszalagon T:1- Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration with ribbon C:AU NMK.: 427

2 200 HUF
5,95
6,47
1939-1945. Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött Br kitüntetés, fémjel a peremen modern mellszalaggal, nem eredeti tokban. Szign.: Berán Lajos T:1- / Hungary 1939-1945. Large Hungarian Silver Gallantry Medal silver-plated Br decoration, hallmark on edge on modern ribbon, in not original case. Sign.: BERÁN L. C:AU NMK 433.
31061.

1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés, fémjel a peremen modern mellszalaggal, nem eredeti tokban. Szign.: Berán Lajos T:1- / Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated Br decoration, hallmark on edge on modern ribbon, in not original case. Sign.: BERÁN L. C:AU NMK 433.

40 000 HUF
108,11
117,65
1940. I. Hdt. síjárőr v. 1940 II. Br díjplakett (62,5x86,5mm) + 1942. I. Hdt. síverseny 1942 - II hadifém díjérem (45,5mm) T:2
31062.

1940. "I. Hdt. síjárőr v. 1940 II." Br díjplakett (62,5x86,5mm) + 1942. "I. Hdt. síverseny 1942 - II" hadifém díjérem (45,5mm) T:2

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF