https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 233

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Budapest idegenforgalmi útmutató. Bp., 1958, Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói kartontál kötés, papír védőborítóval, viseltes állapotban.
15072.

Budapest idegenforgalmi útmutató. Bp., 1958, Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói kartontál kötés, papír védőborítóval, viseltes állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
R. Vozáry Aladár: Munkács. Bp., 1943, Officina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói Illusztrált kartonált papírkötésben, a gerincen kis sérüléssel.
15073.

R. Vozáry Aladár: Munkács. Bp., 1943, Officina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói Illusztrált kartonált papírkötésben, a gerincen kis sérüléssel.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
2
[Székely Lajos]: Gyula város rövid leírása. Gyula, 2000, Kner-Tevan. Kiadói egészvászon-kötés, Gyula város térképével. Dobay János 1897-es kiadásának reprintje!
15074.

[Székely Lajos]: Gyula város rövid leírása. Gyula, 2000, Kner-Tevan. Kiadói egészvászon-kötés, Gyula város térképével. Dobay János 1897-es kiadásának reprintje!

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Meyers Reisebücher: Deutsche Alpen, Erster Teil. Leipzig und Wien 1910. 384+64p. Aranyozott egészvászon kötésben. Térképekkel
15075.

Meyers Reisebücher: Deutsche Alpen, Erster Teil. Leipzig und Wien 1910. 384+64p. Aranyozott egészvászon kötésben. Térképekkel

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
1914 Kassuba Domokos: A Ciszterci Rend egri kath. főgimnáziumának értesítője az 1913-1914. tanévről. Eger, 1914, Érseki Liceum, 373 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, gyűrött lapokkal.
15076.

1914 Kassuba Domokos: A Ciszterci Rend egri kath. főgimnáziumának értesítője az 1913-1914. tanévről. Eger, 1914, Érseki Liceum, 373 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, gyűrött lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Horusitzky Henrik: A bábolnai állami ménesbirtok agrogeologiai viszonyai. M. Kir. Földtani Intézet évkönyve XIII. kötete 5. füzetének különlenyomata. Bp., 1912, Franklin-Társulat, 2+169-202 p. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal, jó állapotban.
15077.

Horusitzky Henrik: A bábolnai állami ménesbirtok agrogeologiai viszonyai. M. Kir. Földtani Intézet évkönyve XIII. kötete 5. füzetének különlenyomata. Bp., 1912, Franklin-Társulat, 2+169-202 p. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Number of bids:
0
Horusitzky Henrik: A kisbéri magy. kir. állami ménesbirtok agrogeologiai viszonyai. Különlenyomat a M. Kir. Földtani Intézet Évkönyve XX. kötet 4. füzetéből. Bp., 1912, Franklin-Társulat, 2+127-187 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, javított borítóval, részben felvágatlan lapokkal. A szerző, Horusitzky Henrik (1870-1944) geológus, a Földtani Intézet igazgatója által Schafarzik Ferenc (1854-1927) geológus, műegyetemi tanár, m. kir. bányatanácsos, MTA tag részére dedikált példány.
15078.

Horusitzky Henrik: A kisbéri magy. kir. állami ménesbirtok agrogeologiai viszonyai. Különlenyomat a M. Kir. Földtani Intézet Évkönyve XX. kötet 4. füzetéből. Bp., 1912, Franklin-Társulat, 2+127-187 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, javított borítóval, részben felvágatlan lapokkal. A szerző, Horusitzky Henrik (1870-1944) geológus, a Földtani Intézet igazgatója által Schafarzik Ferenc (1854-1927) geológus, műegyetemi tanár, m. kir. bányatanácsos, MTA tag részére dedikált példány.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Number of bids:
0
Törs Kálmán: Margit-sziget. Pest, 1872, Athenaeum, 4+137+3 p. Kiadói papírkötés, foltos, széteső állapotban, hiányzó metszetekkel és lapokkal (19/20., 23/24.,37/38.,81/82.,89/90., 91/92., 97/98., 117/118.,121/122.,133/134.,135/136. ), hiányzó térképpel.
15079.

Törs Kálmán: Margit-sziget. Pest, 1872, Athenaeum, 4+137+3 p. Kiadói papírkötés, foltos, széteső állapotban, hiányzó metszetekkel és lapokkal (19/20., 23/24.,37/38.,81/82.,89/90., 91/92., 97/98., 117/118.,121/122.,133/134.,135/136. ), hiányzó térképpel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Hazai utazók Erdélyben. Összeáll. Szeremlei László. Kolozsvár, 1942, Lepage Lajos. Kiadói félvászon-kötésben, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.
15080.

Hazai utazók Erdélyben. Összeáll. Szeremlei László. Kolozsvár, 1942, Lepage Lajos. Kiadói félvászon-kötésben, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Vegyes könyvtétel, Tokaj témában, német nyelven, 2 db:  Cey-Bert Róbert Gyula: Tokajer Weingastronomie. 2002, Verlag Paginarum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Michael Sailer: Das Tokajer-buch. Nürtingen,é.n.,Michael Sailer Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15081.

Vegyes könyvtétel, Tokaj témában, német nyelven, 2 db: Cey-Bert Róbert Gyula: Tokajer Weingastronomie. 2002, Verlag Paginarum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Michael Sailer: Das Tokajer-buch. Nürtingen,é.n.,Michael Sailer Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Number of bids:
0
Lábass Endre: A táj. Az én Budapestem. Bp.,1993,Budapest Főváros Önkormányzata Főpolgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés. Számozott (200/166.) példány.
15082.

Lábass Endre: A táj. Az én Budapestem. Bp.,1993,Budapest Főváros Önkormányzata Főpolgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés. Számozott (200/166.) példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Tanulmányok Heves Megye Történetéből. 15. Eger, 2001. Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.+ Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Doktori (Ph.D.) értekezés tézisei. Debrecen, 2003.+ Szabó Jolán PhD értekezésének nyilvános vitájának meghívója.
15083.

Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Tanulmányok Heves Megye Történetéből. 15. Eger, 2001. Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.+ Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Doktori (Ph.D.) értekezés tézisei. Debrecen, 2003.+ Szabó Jolán PhD értekezésének nyilvános vitájának meghívója.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment