Books: Travelling, Local History

Number of items: 233

15000.

16 000 HUF
51,61
58,82
Rexa Dezső-Somogyi Aladár: Tabán. Emlékezés egy eltűnt városrészről. Bp., 1934, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 113+4 p.+ 4t. (1 színes, 3 kihajtható)+ 1 kihajtható térkép. Átkötött modern félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, az átkötéskor az eredeti papírborítót is bekötötték, a könyv végében található, egy két kissé foltos lappal.  Az egyik szerző, Rexa Dezső (1872-1964) irodalomtörténész, levéltáros, helytörténész, nyelvész által Bilkei Gorzó Nándor (1890-1969) művészettörténész, levéltáros, politikus részére dedikált példány. Bilkei Gorzó Nándor ex libris-szével.
15001.

10 000 HUF
32,26
36,76
15002.

20 000 HUF
64,52
73,53
15003.

22 000 HUF
70,97
80,88
Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. kötet. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 (címkép) t.+4+237+3 p.+16 (fekete-fehér fotók)+1 (színes, kihajtható térkép) t.+298+2 p.+16 (fekete-fehér fotók.) Fekete-fehér fotókkal, és egy nagyméretű, kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a sarkaknál apró kopásnyomokkal, a térképen szakadás, de ezektől eltekintve jó állapotban.
15004.

5 000 HUF
16,13
18,38
Kreutzer Lipót: Svájcz. Gazdasági és társadalmi képek. Bp. [é. n.] Lampel. 72 l. /Magyar Kereskedők Könyvtára 1/6./ Kiadói papírborítóban. Ritka!
15005.

4 000 HUF
12,90

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

335. Auction:
Payment deadline is 21 December

336. Auction:
From 17 to 20 December
Payment deadline is 4 Januar
Seeing: From 17 to 20 December

30. Major Auction
Payment deadline is 7 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.