Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 56

1912 Uj Élet. 1912 III. kötet. (október-december.) Szerk.: Bárczy István, és Wildner Ödön.  A stockholmi olympiai játékokról szóló szám. Fekete-fehér korabeli fotókkal. Bp.,.1912, Rózsavölgyi és Társa, IV+289-419 p.+16 t.(Fekete-fehér fotók)+8 p. A borítója hiányzik. Széteső állapotban.
15700.

2 400 HUF
7,27
7,84
15701.

2 000 HUF
6,06
6,54
Sport és játék. I-II. kötet. Szerk.: Pálfy György. A rajzokat Somfay István. Bp.,(1932),Enciklopédia Rt., 4+340+ 31 t. (közte két kihajtható melléklettel)+4+408 p.+20 t. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, első kötet gerince sérült.
15702.

3 000 HUF
9,09
9,80
Sisa Tibor 2 könyve:  Válasz. A labdarúgás belülről. Bp.,2015, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. + Döntésképesség és kreativitás fejlesztése a labdarúgásban. I. kötet. Bp.,2015, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
15703.

3 000 HUF
9,09
9,80
Lukács László-Szepesi György-Hegyi Iván: A magyar olimpiai bajnokok. 1896-1996. Bp.,2000, Paginarum. Kiadói kartonált papírkötés.
15704.

1 200 HUF
3,64
3,92
15705.

1 600 HUF
4,85
5,23
Adorján András: Kaszarov fehéren-feketén. Bp.,1989, Sport. Kiadói papírkötés, kopottas gerinccel.
15706.

1 800 HUF
5,45
15707.

1 600 HUF
4,85
5,23
15708.

6 000 HUF
18,18
19,61
15709.

1 400 HUF
4,24
4,58
15710.

2 000 HUF
6,06
6,54
15711.

1 800 HUF
5,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.