Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 56

1912 Uj Élet. 1912 III. kötet. (október-december.) Szerk.: Bárczy István, és Wildner Ödön.  A stockholmi olympiai játékokról szóló szám. Fekete-fehér korabeli fotókkal. Bp.,.1912, Rózsavölgyi és Társa, IV+289-419 p.+16 t.(Fekete-fehér fotók)+8 p. A borítója hiányzik. Széteső állapotban.
15700.

2 400 HUF
15701.

2 000 HUF
Sport és játék. I-II. kötet. Szerk.: Pálfy György. A rajzokat Somfay István. Bp.,(1932),Enciklopédia Rt., 4+340+ 31 t. (közte két kihajtható melléklettel)+4+408 p.+20 t. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, első kötet gerince sérült.
15702.

3 000 HUF
Sisa Tibor 2 könyve:  Válasz. A labdarúgás belülről. Bp.,2015, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. + Döntésképesség és kreativitás fejlesztése a labdarúgásban. I. kötet. Bp.,2015, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
15703.

3 000 HUF
Lukács László-Szepesi György-Hegyi Iván: A magyar olimpiai bajnokok. 1896-1996. Bp.,2000, Paginarum. Kiadói kartonált papírkötés.
15704.

1 200 HUF
15705.

1 600 HUF
Adorján András: Kaszarov fehéren-feketén. Bp.,1989, Sport. Kiadói papírkötés, kopottas gerinccel.
15706.

1 800 HUF
15707.

1 600 HUF
15708.

6 000 HUF
15709.

1 400 HUF
15710.

2 000 HUF
15711.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF