Books: Social sciences

Number of items: 53

Bertrand Russel: Házasság és erkölcs. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1934. Káldor. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval.
16949.

800 HUF
2,58
Dr. Gaal Jenő: A nemzetgazdaságtan rendszere I-II. kötet. I.kötet: A nemzetgazdaságtan elmélete. II. kötet: A nemzetgazdaság alkalmazott tanai. Bp.,1899, Athenaeum, XVI+346 p.+XV+499 p. Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés, festett lapélekkel.
16950.

3 600 HUF
11,61
13,24
Tót olvasókönyv. Az ág. hitv. ev. iskolák II.-ik osztálya számára. Opavszky Gábor és Molnár János után átdolgozták Bodnár József és Pataki János. A szarvasi ágostai hitv. evangelikus egyház tulajdona. Békéscsaba, 1910, Corvina, 87 p. Szlovák nyelven. Kiadói félvászon-kötés, javított kötéssel.
16951.

1 200 HUF
3,87
4,41
1909-1944 Báró Dr. Madarassy-Beck Gyula: A városok hitelügye. A magyar városok országos kongressusán 1909. május 22-én. Bp.,1909, Pallas. Kiadói papírkötés.+Kárpátmedence. Gazdaságpolitikai Szemle. Szerk.: Juhász István, Dr. Szabó Miklós, Schubert József. IV. évf. 8-9.,11-12. szám, 1944. augusztus, szeptember, november, december.
16952.

1 200 HUF
3,87
4,41
16953.

3 600 HUF
11,61
13,24
16954.

1 800 HUF
5,81
6,62

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

335. Auction:
Payment deadline is 21 December

336. Auction:
From 17 to 20 December
Payment deadline is 4 Januar
Seeing: From 17 to 20 December

30. Major Auction
Payment deadline is 7 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.