Number of items: 369

Jókai Mór összes művei. Nemzeti kiadás. 100. kötetből 99 kötet. 24. kötet hiányzik. Bp.,1896-1910, Révai. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, változó állapotban, néhány kötet gerincén kisebb sérülések, a borítókon kisebb-nagyobb kopásnyomok.
17250.

100 000 HUF
322,58
367,65
17251.

20 000 HUF
64,52
73,53
Gárdonyi Géza művei sorozat 23 kötete. Bp., én., Dante. Kiadói zöld egészvászon-kötésben, jó állapotban.
17252.

5 000 HUF
16,13
18,38
Kerecseny János: Árpád fejedelem. Bp.,[1935], Cházár András Országos Siketnéma Otthon (Springer Gusztáv-ny.), 511+3 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. Számozott (100/52.), a szerző, Kerecseny János (1894-1970) példány.
17253.

6 000 HUF
19,35
22,06
A kivándorló zsebkönyve. Irta egy kivándorló. Bp., é.n. (cca 1910), Légrády Testvérek, 114+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, javított gerinccel.  Kivándorlási útmutató a 1910-es évekből. Ritka!
17254.

3 000 HUF
9,68
11,03
Lajos Ferenc-ifj. Hans Holbein: Haláltánc. Ifj. Hans Holbein fekete-fehér illusztrációival. Bp.,(1942), Szépmíves Műhely,(Kiss János-ny.), 86 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti javított kiadói papír védőborítóban. E műből 1500 példány készült, melyből 300 a szerző sajátkezű aláírásával kerül a könyv- és grafika barátok részére. A szerző, Lajos Ferenc (1912-1998) sajátkezű aláírásával.
17255.

Lajos Ferenc-ifj. Hans Holbein: Haláltánc. Ifj. Hans Holbein fekete-fehér illusztrációival. Bp.,(1942), Szépmíves Műhely,(Kiss János-ny.), 86 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti javított kiadói papír védőborítóban. "E műből 1500 példány készült, melyből 300 a szerző sajátkezű aláírásával kerül a könyv- és grafika barátok részére." A szerző, Lajos Ferenc (1912-1998) sajátkezű aláírásával.

3 000 HUF
9,68
11,03

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

335. Auction:
Payment deadline is 21 December

336. Auction:
From 17 to 20 December
Payment deadline is 4 Januar
Seeing: From 17 to 20 December

30. Major Auction
Payment deadline is 7 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.