Books: History

Number of items: 128

Iovius, Paulus - Pauli Iovii: Novocomensis EpiscopI Nucerini, HI/||storiarum sui Tem/||poris.|| TOMVS PRIMVS.|| Argentorati, 1556. apud Augustinum Frisium.Anno M.D.LVI. Címlap és kötés nélkül, néhány első lapon sérüléssel és kézzel írt bejegyzésekkel / Without binding and title page. With some damages on some pages.
15788.

30 000 HUF
96,77
110,29
Histoire des Revolutions de Hongrie, ou lon donne une idée juste de son legitime Gouvernement. I-V. kötet. La Haye [Hága], 1739, Jean Neaulme, 6+446+6+352+6+392+6+362+6+410 p. Francia nyelven. Korabeli papírkötésben, festett lapélekkel, a II. kötetben foltos lapokkal, a III.-IV.-V. kötet borítói viseltesek, elvált a könyvtesttől, a címlapok kijárnak, az I. kötetből a rézmetszető portré, és a kihajtható térkép hiányzik. Az utolsó kötet hiányzik.
15789.

Histoire des Revolutions de Hongrie, ou l'on donne une idée juste de son legitime Gouvernement. I-V. kötet. La Haye [Hága], 1739, Jean Neaulme, 6+446+6+352+6+392+6+362+6+410 p. Francia nyelven. Korabeli papírkötésben, festett lapélekkel, a II. kötetben foltos lapokkal, a III.-IV.-V. kötet borítói viseltesek, elvált a könyvtesttől, a címlapok kijárnak, az I. kötetből a rézmetszető portré, és a kihajtható térkép hiányzik. Az utolsó kötet hiányzik.

30 000 HUF
96,77
110,29
Gömbös Gyula: A nemzeti öncélúságért! Gömbös Gyula miniszterelnök tizenkét beszéde. Bp., 1932, Stádium Sajtóvállalat, 88 p. Kiadói papírkötés, az utolsó lap sarkán hiánnyal. Első kiadás. A könyv szerepel az 1945-ben betiltott könyvek listáján.
15790.

6 000 HUF
19,35
22,06
15791.

11 000 HUF
35,48
40,44
15792.

5 000 HUF
16,13
18,38
Thaly Kálmán: Ocskay László, II. Rákóczi Ferencz fejedelem brigadérosa és a felső-magyarországi hadjáratok 1703-1710. II. kötet. Bp.,1905, Frankin-Társulat, 1 t.+392+2 p.+6+3 (hasonmások) t.+1 térkép. Második bővített és illusztrált kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót az átkötéskor felhasználták, a térkép-melléklet sérült, hiányos, egyébként jó állapotban.
15793.

4 600 HUF
14,84
16,91

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

335. Auction:
Payment deadline is 21 December

336. Auction:
From 17 to 20 December
Payment deadline is 4 Januar
Seeing: From 17 to 20 December

30. Major Auction
Payment deadline is 7 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.