Military

Number of items: 36

~1900-1910. Katonai Legénységi Szolgálati Jel? aranyozott kitüntetés mellszalag nélkül, hiányzó medalionnal T:2-
31197.

~1900-1910. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel?" aranyozott kitüntetés mellszalag nélkül, hiányzó medalionnal T:2-

1 000 HUF
20
~1914-1918. II. Vilmos - Ferenc József / Az Apokalipszis lovasai Br emlékérem (60mm) T:1- kis patina ~1914-1918. Wilhelm II - Franz Joseph / Four Horsemen of the Apocalypse Br commemorative medal (60mm) C:AU small patina
31198.

~1914-1918. "II. Vilmos - Ferenc József / Az Apokalipszis lovasai" Br emlékérem (60mm) T:1- kis patina ~1914-1918. "Wilhelm II - Franz Joseph / Four Horsemen of the Apocalypse" Br commemorative medal (60mm) C:AU small patina

6 000 HUF
11
1914. Ferenc József - II. Vilmos Al medál füllel, szalag nélkül (33mm) T:2
31199.

1914. "Ferenc József - II. Vilmos" Al medál füllel, szalag nélkül (33mm) T:2

2 000 HUF
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2  Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal without ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF  NMK 137.
31200.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal without ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF NMK 137.

1 600 HUF
31201.

4 000 HUF
31202.

4 000 HUF
10
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. 308. Honvéd Gyalogezred - Siemikowce Br sapkajelvény, függőleges tűvel (27x37mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. 308th Honvéd Infantry Regiment - Siemikowce Br cap badge with vertical pin (27x37mm) C:XF
31203.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "308. Honvéd Gyalogezred - Siemikowce" Br sapkajelvény, függőleges tűvel (27x37mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "308th Honvéd Infantry Regiment - Siemikowce" Br cap badge with vertical pin (27x37mm) C:XF

8 000 HUF
Murányi Gyula (1881-1920) 1915. A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap Fe emlékérem (21,5mm) T:3 ph.  Hungary 1915. Commemorative Medal for the Victory at Krasnik Fe commemorative medallion Sign.: Gyula Murányi (21,5mm) C:F edge error
31204.

Murányi Gyula (1881-1920) 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Fe emlékérem (21,5mm) T:3 ph. Hungary 1915. "Commemorative Medal for the Victory at Krasnik" Fe commemorative medallion Sign.: Gyula Murányi (21,5mm) C:F edge error

1 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Festung Krakau 1914-1915 (Krakkó Erőd 1914-1915) Br jelvény, L.CHR. LAUER - NÜRNBERG BERLIN gyártói jelzéssel. Szign.: K. Korschann (34x40mm) T:1- hátlapon patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Festung Krakau 1914-1915 (Fort Krakow 1914-1915) Br badge, with L.CHR. LAUER - NÜRNBERG BERLIN makers mark. Sign.: K. Korschann (34x40mm) C:AU patina on the reverse
31205.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Festung Krakau 1914-1915 (Krakkó Erőd 1914-1915)" Br jelvény, "L.CHR. LAUER - NÜRNBERG BERLIN" gyártói jelzéssel. Szign.: K. Korschann (34x40mm) T:1- hátlapon patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Festung Krakau 1914-1915 (Fort Krakow 1914-1915)" Br badge, with "L.CHR. LAUER - NÜRNBERG BERLIN" maker's mark. Sign.: K. Korschann (34x40mm) C:AU patina on the reverse

4 000 HUF
10
1915. Ifjúság a Hazáért 1914-1915 zománcozott Cu jelvény, hátoldalán Hadsegélyező Hivatal , Atelier B. Cassau, Paderborn, Goldschmiedekunst tokban (29x23mm) T:2
31206.

1915. "Ifjúság a Hazáért 1914-1915" zománcozott Cu jelvény, hátoldalán "Hadsegélyező Hivatal" , "Atelier B. Cassau, Paderborn, Goldschmiedekunst" tokban (29x23mm) T:2

5 000 HUF
11
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Vater ich rufe dich (Atyám, hívlak) Zn sapkajelvény. Szign.: Karl Perl (27,5x37mm) T:1- hátlapon patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Vater ich rufe dich / Father, I call you metal cap badge. Sign: Karl Perl (27,5x37mm) C:1- patina on reverse
31207.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Vater ich rufe dich (Atyám, hívlak)" Zn sapkajelvény. Szign.: Karl Perl (27,5x37mm) T:1- hátlapon patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Vater ich rufe dich / Father, I call you" metal cap badge. Sign: Karl Perl (27,5x37mm) C:1- patina on reverse

4 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Jenő Főherceg Hadseregcsoport ezüstözött fém jelvény, Gustav Gurschner G jelzésével (27x42mm) T:1,1- / Austro-Hungarian Monarchy 1916. Heeresgruppe GO. Erzherzog Eugen (Prince Eugen Army Group) badge, with Gustav Gurschner G sign (27x42mm) C:UNC,AU
31208.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Jenő Főherceg Hadseregcsoport" ezüstözött fém jelvény, Gustav Gurschner "G" jelzésével (27x42mm) T:1,1- / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Heeresgruppe GO. Erzherzog Eugen (Prince Eugen Army Group)" badge, with Gustav Gurschner "G" sign (27x42mm) C:UNC,AU

4 000 HUF
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF