Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 96

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1896. 1896-iki Ezredéves Országos Kiállitás / Kiállítási Érem az Érdem Jutalmául - Pulszky Ágost Dr. - Budapest Br emlékérem (70mm) T:2 ph.
30582.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki Ezredéves Országos Kiállitás / Kiállítási Érem az Érdem Jutalmául - Pulszky Ágost Dr. - Budapest" Br emlékérem (70mm) T:2 ph.

5 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1935. Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületének Ligája Ag díjérem, hátoldalon nehezen kivehető fémjel Birkozó cs. 1935 bajnok gravírozással (24,15g/37mm) T:2 kis ph.  HPII. 278
30583.

Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületének Ligája" Ag díjérem, hátoldalon nehezen kivehető fémjel "Birkozó cs. 1935 bajnok" gravírozással (24,15g/37mm) T:2 kis ph. HPII. 278

2 400 HUF
Bognár György (1944-) 1989. 1956-1989 Magyar Köztársaság - Október 23. Ag emlékérem (31,4g/0.925/42,5mm) T:PP
30584.

Bognár György (1944-) 1989. "1956-1989 Magyar Köztársaság - Október 23." Ag emlékérem (31,4g/0.925/42,5mm) T:PP

5 000 HUF
Bognár György (1944-) 1991. Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975 jelzett Ag emlékérem (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP
30585.

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" jelzett Ag emlékérem (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP

5 000 HUF
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben jelzett Ag emlékérem (31,21g/0.925/42,5mm) T:PP
30586.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem (31,21g/0.925/42,5mm) T:PP

5 000 HUF
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben bronzozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1
30587.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" bronzozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1

1 000 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) 1986. Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége - BNV 1986 Br emlékérem (74mm) T:2
30588.

Borsos Miklós (1906-1990) 1986. "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége - BNV 1986" Br emlékérem (74mm) T:2

3 000 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) DN Szántódpuszta Br emlékérem (96mm) T:2
30589.

Borsos Miklós (1906-1990) DN "Szántódpuszta" Br emlékérem (96mm) T:2

3 000 HUF
Bozó Gyula (1913-) / Szabó Géza (1939-) 1989. A IV. Magyar Köztársaság kikiáltásának emlékére / Magyarország független demokratikus jogállam Ag emlékérem (35,8/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
30590.

Bozó Gyula (1913-) / Szabó Géza (1939-) 1989. "A IV. Magyar Köztársaság kikiáltásának emlékére / Magyarország független demokratikus jogállam" Ag emlékérem (35,8/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)

4 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1996. Ezeréves az Apostoli Szentszék és Magyarország kapcsolata Ag emlékérem eredeti Bozó dísztokban (36,1g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) kis ph.
30591.

Bozó Gyula (1913-2004) 1996. "Ezeréves az Apostoli Szentszék és Magyarország kapcsolata" Ag emlékérem eredeti Bozó dísztokban (36,1g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) kis ph.

5 500 HUF
14,86
16,18
Bozó Gyula (1913-2004) 1999. A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére Ag emlékérem pár stilizált Bozó pecséttel összeillesztve, eredeti Bozó Gyula tokban (2x ~35g/0.835/43mm) T:1- (eredetileg PP) patina
30592.

Bozó Gyula (1913-2004) 1999. "A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére" Ag emlékérem pár stilizált "Bozó" pecséttel összeillesztve, eredeti "Bozó Gyula" tokban (2x ~35g/0.835/43mm) T:1- (eredetileg PP) patina

7 500 HUF
20,27
22,06
Edvi Illés György (1911-) 1937. Moktár T.S.T. 1912-1937 fém emlékérem (55mm) T:2 oxidáció
30593.

Edvi Illés György (1911-) 1937. "Moktár T.S.T. 1912-1937" fém emlékérem (55mm) T:2 oxidáció

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF