Books: Travelling, Local History

Number of items: 244

Táncsics Mihály: Fővárosunk. A bevezetőt írta: H. Kohut Mária. Budapest Főváros levéltára Forráskiadványai VIII. 88 hasonmás oldal. Bp., 1976. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban, megjelent 1500 példányban.
15563.

1 200 HUF
Dr. Kleb Béla: Eger múltja a jelenben. Bp., 1978, Eger Városi Tanács V. B. műszaki osztálya, 399 p. Számos kép és ábra. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.  A szerző, Kleb Béla autográf aláírásával ellátott üdvözlőkártyával. Megjelent 2050 példányban.
15565.

2 000 HUF
Kövesdán Zsuzsa: Adriától az Óceánig. Bp.,2006, Mode&Style Kft. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15566.

2 000 HUF
Vargha Balázs: Állok Dunánk szélén,a pesti parton Tankönyvkiadó, 1984. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15567.

800 HUF
Ernst von Hesse-Wartegg: Die Wunder der Welt. I. kötet. Stuttgart-Berlin-Leipzig, ,Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Rengeteg egészoldalas és szövegközti fekete-fehér és egészoldalas színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kis kopásnyomokkal a borítón, de alapvetően jó állapotban.
15568.

4 200 HUF
11,35
12,35
15569.

5 000 HUF
15570.

1 800 HUF
15571.

2 800 HUF
7,57
8,24
15572.

3 200 HUF
8,65
9,41
15573.

4 000 HUF
15574.

3 800 HUF
10,27
11,18
15575.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF