Books: Technics

Number of items: 38

Pécsi József: A fényképező művészete. Bp., 1917, Fény. Későbbi, kissé foltos kartonált papírkötésben.
17066.

8 000 HUF
A magyar közlekedésügy monográfiája. Főszerk.: Ladányi Miksa. Bp., é. n., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala. Számos érdekes írással, közel 4000 személyt tartalmazó fényképes személyi adattárral. Kiadói kissé megviselt egészvászon-kötésben.
17067.

5 000 HUF
17068.

500 HUF
1,35
1,47
17069.

500 HUF
1,35
1,47
Owczarek, L. I. : A fűztermesztés és a kosárfonóipar. Bp., 1961. OMK. 158p.
17070.

2 000 HUF
2 db technikai könyv: Pálfi György: Egyszerű erőgépek, mezőgazdasági gőzgépek 1-2; Pálfi György: A belső égésű motorok alkalmazása a mezőgazdaságban 3. A szerző dedikációjával. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
17071.

1 200 HUF
Ternai Zoltán: A motorkerékpár. Bp., 1958, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
17072.

1 200 HUF
Bogdán István: Mestere volt egykor. Bp., 1984. Magvető. Vladimir Ferko: Volt egyszer egy mesterség. Bp., 1985 Európa. Mindkettő védőborítóval, jó állapotban
17073.

1 400 HUF
Ernyey, Gyula: Made in Hungary. The best of 150 Years in Industrial Design. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17074.

1 800 HUF
M. Iljin 2 műve:   A könyv világhódító útja. Az írás, a betű és a könyv története. Illusztrálta N. Lapshin. Fordította: Fazekas István. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt illusztrált papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.  Az óra históriája. Az időmérés és az óra története. Illusztrálta N. Lapshin. Fordította: Fazekas István. Bp.,1945, Rózsavölgyi és társa. Kiadói papírkötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
17075.

1 200 HUF
17076.

1 000 HUF
17077.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF