Books: Tales

Number of items: 81

Kisgyermekek nagy mesekönyve. Bp.,1972, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
17198.

5 000 HUF
16,03
18,25
Romhányi József: Misi meséi. Bp., 1979, Kossuth. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17199.

800 HUF
2,56
2,92
V. Szevasztyjanov: Utazás a világűrbe. Fordította: Feleki Ingrid. A. Beszlik illusztrációival. Bp.,1978, Malis-Móra. Kiadói papírkötés, kihajtható, térbeli mesekönyv.
17200.

1 200 HUF
3,85
Gaal Mózes: Hún és magyar mondák. Gyulai László rajzaival. Bp.,[1930], Franklin-Társulat, 215 p. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, de belül jó állapotban.
17201.

5 000 HUF
16,03
18,25
Bánfi János: Egyszer volt, hol nem volt... Bp., ,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, kissé laza fűzéssel.
17202.

4 800 HUF
15,38
17,52
17203.

2 000 HUF
6,41
7,30

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

333. Auction:
From 30 October  to 8 November
Payment deadline is 23 November

334. Auction:
From 13 November  to 22 November
Payment deadline is 7 December
Seeing: From 19 to 22 November

30. Major Auction
Seeing: 12 to 24 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.