Number of items: 421

18605.

10 000 HUF
27,03
29,41
18606.

1 400 HUF
18607.

1 800 HUF
Kolozsvári Grandpierre Emil: A csodafurulya (Magyar népmesék) - Reich Károly rajzaival. Bp., 1961. Móra. Félvászon kötésben.
18609.

2 400 HUF
18610.

4 200 HUF
11,35
12,35
18611.

2 200 HUF
5,95
6,47
Koeppel Emil: Byron. Fordította Esty Jánosné. Függelék: Morvay Győző: Byron Magyarországon. Bp., 1913, MTA, (Hornyánszky-ny.) Kiadói papírkötés, laza, kissé sérült fűzéssel.
18613.

800 HUF
Halász Gyula: Édes anyanyelvünk. Bp., é.n., Nyugat. Kiadói egészvászon-kötés.
18614.

1 000 HUF
18615.

2 000 HUF
Zenei lexikon. A zenetörténet és zenetudomány enciklopédiája I-II. kötet (teljes) Szerk. Szabolcsi Bence és Tóth Aladár. Számos képtáblával és szövegillusztrációval. Bp., 1930-1931. Győző Andor. Egységes, kiadói egészvászon-kötésben, a II. kötet hátsó kötéstáblája, és a kötéstábla belseje foltos, két képtálba kijár, az I. kötetben a IX/X. képtábla lapja sérült, hiányos, szakadt.
18616.

3 400 HUF
9,19
10,00
18617.

2 600 HUF
7,03
7,65
18618.

3 800 HUF
10,27
11,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF