Number of items: 421

17279.

40 000 HUF
128,21
145,99
Gvadányi József, gróf: A falusi nótáriusnak elmelkedései, betegsége, halála, és testamentoma.... Első kiadás. Posonyban, 1796, Wéber Simon Péter költségével és betűivel  Az utolsó 20 oldal hiányzik. Előtte 3 lapon hiány. Az első néhány lap javítva. Későbbi félvászon kötésben.
17280.

18 000 HUF
57,69
65,69
Frecskay János: Mesterségek szótára. A Magyar Tudományos Akadémia megbízásából írta: --. 11 füzet a sorozatból. Bp., cca 1890 Hornyánszky.
17281.

4 400 HUF
14,10
16,06
Komlós Aladár: Himnusz a Mosolyhoz. Versek. Tábor, 1941, szerzői. Részben elváló, foltos papírkötésben. Dedikált!
17282.

5 000 HUF
16,03
18,25
17283.

24 000 HUF
76,92
87,59
Florenz, Karl: Dichtergrüsse aus dem Osten. Japanische Dichtungen. Leipzig - Tokyo, s. d., C. F. Amelangs Verlag - Hasegawa. Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró érdekes ajándékozási soraival (1918). Táblanyomatos könyv, krepp-papír lapokkal, kopott karton védőborítókkal, jó állapotban. /  Block book with crepe paper pages, a slightly worn-out hardcover, in good condition.
17284.

24 000 HUF
76,92
87,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

333. Auction:
From 30 October  to 8 November
Payment deadline is 23 November

334. Auction:
From 13 November  to 22 November
Payment deadline is 7 December
Seeing: From 19 to 22 November

30. Major Auction
Seeing: 12 to 24 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.