https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Military

Number of items: 27

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Gordon Thomas: Moszad - A titkosszolgálat története JLX Kiadó, 2000. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
16642.

Gordon Thomas: Moszad - A titkosszolgálat története JLX Kiadó, 2000. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Der Völkerkrieg. III-IV. Szerk.: E. H. Baer. Stuttgart-Wien,é.n.,Julius Hoffmann-Österreichisches Verlags-Institut. Német nyelven. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
16643.

Der Völkerkrieg. III-IV. Szerk.: E. H. Baer. Stuttgart-Wien,é.n.,Julius Hoffmann-Österreichisches Verlags-Institut. Német nyelven. Kiadói kopott egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
A. Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. Fordította: Balla Antal. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval.
16644.

A. Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. Fordította: Balla Antal. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Józsa György Gábor: Ferenc József zászlai alatt (1848-1914). Bp., 1990, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
16645.

Józsa György Gábor: Ferenc József zászlai alatt (1848-1914). Bp., 1990, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Számos fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, javított gerinccel, kötéssel, a borítók sarkai kopottak, a képtáblák egy része hiányzik, néhány tábla sérült szakadt, a mellékletek hiányoznak.
16646.

Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Számos fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, javított gerinccel, kötéssel, a borítók sarkai kopottak, a képtáblák egy része hiányzik, néhány tábla sérült szakadt, a mellékletek hiányoznak.

 
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
12,43
EUR
,
13,53
USD
Number of bids:
0
Kováts-Lugosi-Nagy-Sárhidai: Tábori tüzérség (Típuskönyv) Zrínyi Katonai Kiadó, 1988. Sérült gerinccel.
16647.

Kováts-Lugosi-Nagy-Sárhidai: Tábori tüzérség (Típuskönyv) Zrínyi Katonai Kiadó, 1988. Sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Ian V. Hogg: Guinness fegyverenciklopédia. Bp., 1992. Zrínyi
16648.

Ian V. Hogg: Guinness fegyverenciklopédia. Bp., 1992. Zrínyi

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
3 db II. világháborúval, nácikkal foglalkozó könyv: Hans Friessner: Árulások, vesztett csaták, Roger Douglas: Sztálingrád, A német titkosszolgálat a 2. világháborúban
16649.

3 db II. világháborúval, nácikkal foglalkozó könyv: Hans Friessner: Árulások, vesztett csaták, Roger Douglas: Sztálingrád, A német titkosszolgálat a 2. világháborúban

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
1991-1992 A Militaria Modell Magazin gyűjtőszáma. Bp., Magor. Papírkötés. Rossz állapotban!  Számos kijáró oldallal, számos hiányzó oldallal (1. szám 4-9. oldalak között, 2. szám 22-27. oldalak között, 3. szám címlap-7. oldalak között, 4. szám 20-25. oldalak között, 5. szám 20-27. oldalak között, 6. szám.15/16,19/20 oldalak, 7. szám. 8-15., 18-23. oldalak között, 8. szám. 16-25. oldalak között, 9. szám. 14-23. oldalak között.
16650.

1991-1992 A Militaria Modell Magazin gyűjtőszáma. Bp., Magor. Papírkötés. Rossz állapotban! Számos kijáró oldallal, számos hiányzó oldallal (1. szám 4-9. oldalak között, 2. szám 22-27. oldalak között, 3. szám címlap-7. oldalak között, 4. szám 20-25. oldalak között, 5. szám 20-27. oldalak között, 6. szám.15/16,19/20 oldalak, 7. szám. 8-15., 18-23. oldalak között, 8. szám. 16-25. oldalak között, 9. szám. 14-23. oldalak között.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Dobai Péter: A birodalom ezredese. Bp., 1985. Magvető
16651.

Dobai Péter: A birodalom ezredese. Bp., 1985. Magvető

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Stark Tamás: Hadak útján. Fényképalbum. A Magyar Királyi Honvédség a második világháborúban. Az előszót Kéri Kálmán tartalékos vezérőrnagy írta. Bp.,1991,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
16652.

Stark Tamás: Hadak útján. Fényképalbum. A Magyar Királyi Honvédség a második világháborúban. Az előszót Kéri Kálmán tartalékos vezérőrnagy írta. Bp.,1991,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Hadászat. Szerk.: Szokolovszkij. Fordította: Nádor Tibor. Bp.,1964, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3500 példány.
16653.

Hadászat. Szerk.: Szokolovszkij. Fordította: Nádor Tibor. Bp.,1964, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3500 példány.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment