Books: Military

Number of items: 27

Dr. Ribáry Géza: Richtbehelf für den Batterierichtkreis, Geschützrichtkreis, Richtkreis-Transporteur und Richtbussole. Szalay János illusztrácóival. Bp.,1915, kn., nyn., 2+91+5 p. Német nyelven. A borítója hiányzik, egy kihajtható tábla kijár, 8 lap kijár és egy lap (53/54.) A könyv utolsó 5 oldalán a könyvre vonatkozó ceruzás jegyzetekkel, kiegészítésekkel.
16630.

20 000 HUF
54,05
58,82
Tolnai A világháború története 1914-1918 I-X. Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanuk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán. Több szász képpel, eredeti felvételekkel, és térképekkel. Bp., é.n. [1928-1931], Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállat Rt. Teljesen átdolgozott, második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, az I. és II. kötet borítója kopott, a többi kissé kopottas borítóval, az I. kötet gerince javított.
16631.

24 000 HUF
64,86
70,59
Zigány Árpád: Tolnai: A világháború története 1-3. kötet. Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanuk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán. 1. kötet: 1914-1915. 2. kötet: 1914-1916. 3. kötet: 1914-1917. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, és kiadói festett, aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, a III. kötet hátsó borítója erősen kopott, kissé sérült.
16632.

8 000 HUF
16633.

3 000 HUF
Az önálló katonai büntető kodifikáció tricentenáriuma. Szerk.: Bögöly Gyula, Hautzinger Zoltán. A melléklet részen, 249-296 oldalak között, az Ónodi Országgyűlésen elfogadott hadi törvényekkel, facsimile. Pécs, 2007, Kódex Nyomda Kft.,296 p. Kiadói kartonált papírkötés.
16634.

2 000 HUF
16635.

3 000 HUF
Szikora András: Katonagalambok, hírvivő galambok. Bp.,1983, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16636.

1 000 HUF
16637.

5 000 HUF
16638.

5 000 HUF
16639.

4 600 HUF
12,43
13,53
16640.

4 800 HUF
12,97
14,12
16641.

4 200 HUF
11,35
12,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF