Books: Military

Number of items: 27

Dr. Ribáry Géza: Richtbehelf für den Batterierichtkreis, Geschützrichtkreis, Richtkreis-Transporteur und Richtbussole. Szalay János illusztrácóival. Bp.,1915, kn., nyn., 2+91+5 p. Német nyelven. A borítója hiányzik, egy kihajtható tábla kijár, 8 lap kijár és egy lap (53/54.) A könyv utolsó 5 oldalán a könyvre vonatkozó ceruzás jegyzetekkel, kiegészítésekkel.
16630.

20 000 HUF
64,10
72,99
Tolnai A világháború története 1914-1918 I-X. Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanuk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán. Több szász képpel, eredeti felvételekkel, és térképekkel. Bp., é.n. [1928-1931], Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállat Rt. Teljesen átdolgozott, második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, az I. és II. kötet borítója kopott, a többi kissé kopottas borítóval, az I. kötet gerince javított.
16631.

24 000 HUF
76,92
87,59
Zigány Árpád: Tolnai: A világháború története 1-3. kötet. Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanuk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán. 1. kötet: 1914-1915. 2. kötet: 1914-1916. 3. kötet: 1914-1917. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, és kiadói festett, aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, a III. kötet hátsó borítója erősen kopott, kissé sérült.
16632.

8 000 HUF
25,64
29,20
16633.

3 000 HUF
9,62
10,95
Az önálló katonai büntető kodifikáció tricentenáriuma. Szerk.: Bögöly Gyula, Hautzinger Zoltán. A melléklet részen, 249-296 oldalak között, az Ónodi Országgyűlésen elfogadott hadi törvényekkel, facsimile. Pécs, 2007, Kódex Nyomda Kft.,296 p. Kiadói kartonált papírkötés.
16634.

2 000 HUF
6,41
7,30
16635.

3 000 HUF
9,62
10,95

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

333. Auction:
From 30 October  to 8 November
Payment deadline is 23 November

334. Auction:
From 13 November  to 22 November
Payment deadline is 7 December
Seeing: From 19 to 22 November

30. Major Auction
Seeing: 12 to 24 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.