Books: Judaica

Number of items: 12

17108.

5 000 HUF
Két évszázad magyar-zsidó költészete. I . Kivirágzás 1840-1919. Összeállította: Köbányai János. Bp., 2015. Múlt és jövő.823p. Volt könyvtári példány.
17109.

5 000 HUF
Schőner Alfréd: Az elveszített álmok. Dr. Birnfeld Sámuel rabbi emlékének. Bp.,2004, Bookmaker. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Benne Birnfeld Sámuel Petőfi fordításaival.
17110.

1 600 HUF
A hagyomány gyöngyei a Talmud könyvei. Az eredeti Talmud szöveg alapján Dr. Molnár Ernő. Bp.,1989, IKVA. Kiadói egészvászon-kötés. Az 1921-1923-as kiadás reprintje.
17111.

2 000 HUF
17112.

1 000 HUF
Miért ölte meg Káin Ábelt. Zsidó viccek. Bp., 1988.
17113.

1 000 HUF
17114.

100 HUF
0,27
0,29
11
Zalai Szalay László, dr.: A zsidó nők története (Hevesi Simon előszavával) Bp. (1924.) Globus. 337 l. Kiadói egészvászon kötésben, Egy lap kijár. Törölt bejegyzéssel.
17115.

2 200 HUF
5,95
6,47
Matias Carp: Holocaust in Rumania. Facts and documents of the annihilation of Rumanias Jews - 1940-1944. Fordította: Seán Murphy. Bp.,1944, Primor. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17116.

Matias Carp: Holocaust in Rumania. Facts and documents of the annihilation of Rumania's Jews - 1940-1944. Fordította: Seán Murphy. Bp.,1944, Primor. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

2 200 HUF
5,95
6,47
17117.

100 HUF
0,27
0,29
Izrael könyörgései. Magyarra fordította Deutsch Henrik. Átdolgozotta Schill Salamon. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Harmincharmadik bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, a szennylapokon és a kötéstáblákon ceruzás bejegyzésekkel, firkával, valamint egy-két helyen ceruzás aláhúzással a szövegben, magyar és héber nyelven.
17118.

100 HUF
0,27
0,29
17119.

100 HUF
0,27
0,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF